V neděli na jaře poprvé na půdě soupeře, čeká nás Jablunkov

31.03.2016 17:24

 Po prvním jarním mistrovském domácím utkání, ve kterém naši fotbalisté zvítězili s týmem Raškovic vysoko 6:1, je čeká první jarní venkovní mistrovské utkání. V neděli 3. dubna zajíždí naši hráči TJ Depos Horní Suchá na hřiště mužstva 1. FK Spartak Jablunkov. Utkání začíná v neděli 3. dubna 15.30 hodin.

V neděli 3. dubna po úvodním mistrovském domácím utkání, kdy naši hráči zvítězili vysoko 6:1 nad Raškovicemi, se naši hráči drží před prvním venkovním jarním mistrovském utkání na 5. místě se skóre 37:26 a s 20 body. Tým Jablunkova je v tabulce na 3. místě se skóre 38:28 a s 25 body. Podzimní vzájemné utkání zvládli v Horní Suché lépe hráči Jablunkova, kteří otočili z 2:0 na 2:4 a domů si odvezli tři body. Branky za náš tým vstřelil 1. minutě Ladislav Horvát a v 7. minutě Roman Kubját. Za hosty se prosadil dvakrát v 17. a 40. minutě Radim Szotkowski a dvakrát ve 45. a 62. minutě Tomáš Nieslaník. Takže naši hráči mají Jablunkova co vracet.

Zápas 18. kola I. B třídy skupiny C 1. FK Spartak Jablunkov - TJ Depos Horní Suchá začíná na stadionu v Jablunkově v neděli 3. dubna od 15:30 hodin. Hlavním rozhodčím bude Ondřej Kuchař, kterému na čarách budou asistovat pánové Jozef Pasterčák a Jaroslav Hrubý. Přijeďte naše hráče podpořit!

admin-maro