V dalším domácím utkání přivítáme nováčka z Věřňovic

08.09.2016 08:59

Po čtyřech kolech v nové sezóně má naše mužstvo plný počet bodů, který budou chtít navýšit v dalším utkání, kdy je čeká další domácí mistrovské utkání. V sobotu 10. září čeká náš tým souboj proti nováčkovi TJ Sokol Věřňovice. Další domácí mistrovské utkání v nové sezóně začíná v sobotu 10. září 16.00 hodin.

Naše mužstvo má za sebou velmi úspěšný start do nové sezóny, když ve všech dosavadních čtyřech utkáních vyhrálo a má plný počet dvanácti bodů. V minulém kole si náš tým přivezl tři body z hřiště nováčka TJ Petřvald u Karviné za výsledek 1:6, kdy se čtyřikrát prosadil Daniel Juranek a jednou dvojice Martin Mikulec a Lukáš Pócoš. Takže náš tým je po čtyřech odehraných kolech s plným počtem dvanácti bodů na 1. místě se skóre 17:4. Co se týče minulé sezóny tak naši hráči skončili v minulé sezóně na 6. místě s bilancí z šestadvaceti utkání - dvanáct výher, tři remízy a jedenáct proher. Skóre mělo naše mužstvo 68:49 a 39 bodů.  

To soupeř nováček TJ Sokol Věřňovice má čtyřech kole jedno vítězství, jednu remízu a dvě porážky. Takže tým TJ Sokol Věřňovice je zatím se čtyřmi body na 12. místě. V minulém kole tým Věřňovic prohrál na domácí půdě s Jablunkovem výsledkem 1:4. V minulé sezóně tým TJ Sokol Věřňovice skončil v Okresním přeboru OFS Karviná na 3. místě a se osmadvaceti mistrovských utkání vyhrál dvacetkrát, třikrát remizoval a pětkrát prohrál. Skóre měl náš sobotní soupeř 105:36 a zisk 63 bodů. Jak dopadne vzájemný souboj s nováčkem v nové sezóně, se dozvíme v sobotu 10. září.

Další zápas I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Věřňovice začíná na našem hřišti v sobotu 10. září od 16:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Vojtěch Glomb, kterému na čarách budou asistovat pánové Milan Levinger a Lukáš Farnik. Přijďte naše hráče podpořit!

Doma hrají také další utkání v krajském přeboru starší a mladší dorostenci v neděli 11. září s týmem FK Stará Bělá, starší dorost začíná v 10.00 a mladší dorost v 12.15. Doma se představí v dalším utkání krajského přeboru i naši žáci, a to v sobotu 10. září proti týmů MFK Kravaře. Starší žáci začínají v 9.00, mladší žáci v 10.45. Přijďte naše mladé hráče podpořit!

Autor: Marek Chmiel