Tři body zajistil opět Petr Příborský. Horní Suchá - Nýdek 1:0

06.10.2014 15:15

V sobotu 4. října sehráli naši hráči v I.B třídě skupiny C další mistrovské utkání na domácím hřišti proti týmu TJ Sokol Nýdek. Na domácí půdě si naši fotbalisté s týmem TJ Sokol Nýdek poradili a zvítězili těsně 1:0.

V sobotu 4. října sehráli naši hráči v I.B třídě skupiny C další mistrovské utkání na domácím hřišti proti týmu TJ Sokol Nýdek. Na domácí půdě si naši fotbalisté s týmem TJ Sokol Nýdek poradili a zvítězili těsně 1:0. Jedinou branku utkání zaznamenal v 55. minutě Petr Příborský. Naši hráči tak vyhráli i ve třetím utkání za sebou a již čtyři zápasy nepoznali hořkost porážky. Více o utkání uvnitř článků.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Nýdek 1:0 (0:0)
Po dvou vítězných venkovních zápasech jsme i doma chtěli bodovat naplno. Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř, který nepřijel dát svou kůži zadarmo.

V prvním poločase jsme byli určitě lepším týmem, vytvořili si i velké šance, které bohužel skončili mimo bránu nebo je zlikvidoval dobře chytající brankář Kantor. Ve 21. minutě postupovali dva naši hráči jednoho obránce hostů, Příborský se Stebelem, prvně jmenovaný se rozhodl zakončit sám, ale minul bránu. Hned o minutu později se před našeho gólmana dostal Patrik Czeczotka, ale gólman Tomek včasným vyběhnutím šanci zmařil. Ve 27. minutě zkoušel Robin Čopák z dobrých 35 metru přehodit brankáře. K naší smůle chyběli snad milimetry, když se míč zastavil o břevno hostující brány. Za pět minut se o další lob pokusil Libor Stebel a opět se míč zastavil na břevně. Hned z další akce našel Jirka Marek krásnou českou uličkou Vencu Pastrňaka, ale ten sám před bránou nepřekonal brankaře Kantora. Do konce poločasu přišla ještě jedna střela, se kterou si opět poradil hostující gólman.

I druhý poločas jsme začali aktivně a odměna přišla v 55. minutě, kdy Libor Stebel našel na hranici pokutového území Petra Příborského, který si míč posunul přes obránce a přízemní střelou poprvé v zápase rozvlnil sít - 1:0. Dostali jsme se sice do vedení, ale jako by nám tato branka uškodila. Nepochopitelně jsme se zatáhli a od 65. minuty se hra vyrovnala. Hosté začali hrozit nebezpečnými akcemi. Nevypracovali si sice žádnou vyloženou tutovku, ale střely z póza šestnáctky z kopaček Ladislava Síkory a Luboše Ciencaly byli velice nebezpečné. S těmito pokusy si poradil gólman Tomek a tak utkání skončilo našim těsným vítězstvím 1:0.

Branky: 55. Příborský Petr, ŽK: 53. Hradil Pavel, Rozhodčí: Szkuta Pavel st. - Svoboda Marián, Jantoš Pavol, Počet diváků: cca 80

TJ Depos Horní Suchá: Tomek - Bebenek, Marek, Kaleta, Hradil - Pařík - Zima (75. Juranek), Stebel, Čopák, Pastrňak (86. Kolder) - Příborský (89. Baránek). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

TJ Sokol Nýdek: Kantor - Babilon, Tlacháč, Ciencala, Kocur - Frýda, Spratek (16. Raszka), Labaj, Czeczotka - Sikora, Hadrava. Trenér: Mazurek Pavel

admin-maro