Třetí prohra v řadě, Horní Suchá - Raškovice 1:2

18.10.2016 22:19

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli v 11. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti proti týmů TJ Pražmo - Raškovice výsledkem 1:2, když poločasový stav byl 0:0. Za náš tým vstřelil jedinou branku Daniel Juranek.

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli v 11. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti proti týmů TJ Pražmo - Raškovice výsledkem 1:2, když poločasový stav byl 0:0. První branku v utkání vstřelil až v 81. minutě hostující Ondřej Kacíř, kterého následoval v 88. minutě raškovický Jiří Musálek. Naše mužstvo již jen dokázalo snížit v 89. minutě zásluhou Daniela Juranka na konečných 1:2. Naši hráči tak prohráli potřetí za sebou, a to v dalším důležitém utkání. Černou sérii se pokusí naši hráči protrhnout v dalším mistrovském utkání, ve kterém se představí na půdě soupeře 23. října, a to na hřišti týmů SC Smilovice.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Pražmo-Raškovice 1:2 (0:0)

Branky: 89. Juranek Daniel - 81. Kacíř Ondřej, 88. Musálek Jiří, ŽK: 64. Kubjat Roman, 80. Čopák Robin, 86. Kaleta Tomáš - 29. Musálek Jiří, 87. Kacíř Ondřej, Rozhodčí: Poledník Radek - Sivera Jan, Farnik Michal, Počet diváků: 100

TJ Depos Horní Suchá: Lincer - Kubjat, Baranek (73. Kaleta), Jeziorský, Čermák - Příborský, Pócoš, Čopák, Pavlík (83. Szotkowski) - Juranek, Mikulec (60. Jordán). Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

TJ Pražmo-Raškovice: Platoš - Musálek, Šimek, Šalata, Koláček (68. Klímek) - Javorek, Žáček, Šponiar J. ml. (90. Feike), Pánek - Kacíř, Novák (80. Vítek). Trenér: Šponiar Jan st.
Zdroj: http://fm.denik.cz/fotbal_region/souhrn-fotbalovych-zapasu-kompletni-vysledky-fotogalerie-201609Další mistrovské utkání 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v neděli 23. října, kdy se představí na hřišti soupeře - SC Smilovice. Utkání má naplánovaný začátek již na 14:00 hodin.

Autor: Marek Chmiel