Tradiční Sportovní ples se podařil.

26.02.2014 16:35

V pátek 14. 2. 2014 proběhl  v sále budovy fotbalového hřiště TJ DEPOS Horní Suchá tradiční Sportovní ples, kteří pořádali místní fotbalisté. 

Pro 130 plesajících hostů hrála místní kapela Smolaři vedení kapelníkem Glatzem.  V ceně vstupenky byla vynikající večeře, kterou si mohli hosté vybrat ze dvou jídel, káva a zákusek. Tombolu tvořilo 35 hodnotných cen, první cenou byl LED televizor LG, který věnovala Fa Jubar. Většina hostů potvrdila svou účast i příští rok, to svědčí o jejich spokojenosti.

 Jeden z organizátorů plesu, tajemník TJ Jiří Bebenek řekl: „Sportovní ples má mnohaletou tradici. Po několikaleté přestávce, kdy jsme ples nemohli pořádat vinou rekonstrukce naší budovy včetně sálu, je pro náš fotbalový oddíl úspěch zorganizovat tak náročnou akci a zabavit 130 hostů. V naší obci je pořádáno ročně zhruba 10 plesů místními organizacemi, konkurence je tudíž veliká. To je pro nás závazek, abychom každoročně měli našim návštěvníkům co nabídnout.“ A předseda TJ Ivan Marini ho doplnil: „Rád bych poděkoval všem, kteří se plesu účastnili. Výtěžek z plesu budeme investovat do zakoupení sportovního vybavení našim mládežnickým mužstvům.“

Nezbývá než si přát, aby i příští ročník v roce 2015, byl minimálně stejně povedený jako ten letošní. Výbor fotbalového oddílu děkuje Ivanu Marinimu, bratrům Jiřímu a Jaromíru Bebenkovým, manželům Sýkorovým, manželům Rychlíkovým, B. Rychlikovi, J. Jelínkovi a dalším za pomoc při přípravách a organizaci plesu.

Děkujeme sponzorům plesu, těmi byli: Fa Jubar, Fa Marek Szwaczyna, Fa MADEX, FA Jež – nerezové výrobky, AWT – Ing. Bonczek, Fa Gargys, VapesCE p. Čečotka, Autoservis Zotyka, Depos Horní Suchá a.s., Fa Hornstav, Fa RN expres, Fa Inova Plast, Fa Lichtgitter, Fa Kala, Elwi elektro p. Wiglasz, Fa FITE, Palírna Förster, Fa LIBROS, Fa WIDA, Restraurace Na kopečku, Vento Bohemia, Fa Refotal, Textil Helena Bebenková, Dřevovýroba Štěpán Ježowicz, Lukray, Speciální technologie, Myslivecký spolek Karviná, Těstoviny Maiwaldová.

admin-maro