TJ Depos Horní Suchá pořádá mezinárodní turnaj mužů

19.06.2015 12:24

V sobotu 27. června 2015 se koná na v rámci obecní kulturní akce Vítání léta 2015 na hřišti TJ Depos druhý ročník mezinárodního turnaje mužů Fotbal bez hranic.

V sobotu 27. června 2015 se koná na v rámci obecní kulturní akce Vítání léta 2015 na hřišti TJ Depos druhý ročník mezinárodního turnaje mužů Fotbal bez hranic.

Turnaje se zúčastní 2 slovenská mužstva FK Nižná z Oravy a FK Polom Raková z Kysuc, jedno polské mužstvo LKS Ląka k. Pszyczyny a samozřejmě domácí muži TJ Depos Horní Suchá. Loňský účastník a náš partnerský klub z Polska LKS Silesia Lubomia se letošního ročníku nezúčastní z důvodu kolize termínu s vlastními oslavami 90. výročí založení klubu.

Program turnaje:

9:00     TJ Depos Horní Suchá – FK Nižná

11:00   FK Polom Raková – LKS Ląka k. Pszyczyny

13:00 až 15:00 přestávka na oběd

15:00   utkání o 3. místo

17:00   finálové utkání

Vyhodnocení turnaje proběhne na pódiu amfiteátru stadiónu TJ Depos v průběhu obecní kulturní akce Vítání léta 2015, jež bude moderovat známý moderátor David Zbavitel a bavič Zdeněk Izer, hlavní hvězdou programu bude pěvecká hvězda Lucie Bílá.

Všichni fanoušci fotbalu a dobré zábavy jsou srdečně zváni. Občerstvení zajištěno.

admin-maro