Také dorostenci již zahájili zimní přípravu

08.01.2014 19:38

Stejně jako první tým Horní Suché zahájilo svou přípravu na jarní část sezony také dorostenecké mužstvo, které začalo zimní přípravu dříve než mužstvo mužů, a to již ve čtvrtek 2. ledna.

Netradičně brzo ve čtvrtek 2. ledna začala zimní příprava našich dorostenců. První trénink absolvovali hráči v tělocvičně ZŠ, kde měli připravené fyzické testy. Další trénink následoval v úterý na hřišti, kde byl na programu hodinový běh v areálu stadionu.

"Čeká nás na jaře boj o záchranu, proto jsme začali takhle brzo. Potřebujeme pořádně potrénovat, ať nám v rozhodujících zápasech nechybí síly. Na klukách je vidět, že chtějí nepovedený podzim napravit, zatím jsem s nasazení a tréninkovou docházkou spokojen", řekl trenér Marek Szelong.

V sobotu 25. ledna čeká ročníky 1997 a výše finále krajského poháru v hale v Karviné.

První přátelský zápas sehrají naši dorostenci v sobotu 1. února v 14.00 hodin na umělé trávě v Havířově, pravděpodobně s domácími dorostenci. 

admin-maro