Starší žáci obsadili na TURNAJI VÍTĚZŮ 2. místo!

26.06.2016 19:58

Naši starší žáci obsadili na sobotním turnaji v Bohumíně pod názvem TURNAJ VÍTĚZŮ skvělé 2. místo. Starší žáci tak zakončili sezónu účastí na Turnaji vítězů v Bohumíně, kde zanechali dobrý dojem z jejich vystoupení a udělali dobrou reklamu Hornosušskému fotbalu. Gratulujeme!

V uplynulém parném víkendu se naši starší žáci zúčastnili Turnaje vítězů, který pořádala KM MS KFS a FK Bohumín na tamním fotbalovém stadiónu. Za účasti pěti mužstev, které zvítězily ve svých skupinách krajských soutěží, krajského přeboru a loňského vítěze tohoto turnaje, obsadily krásné druhé místo. Celkovým vítězem se stal FC Baník Ostrava. Naše mužstvo v náročných zápasech postupně porazilo MFK Vítkovice „B“ (1:0) a FC Baník Ostrava „B“ (2:1). Bez branek se rozešlo s Novým Jičínem a v posledním zápase prohrálo s 1.BFK Frýdland n/O (1:2). Při závěrečném ceremoniálu si naši starší žáci převzali pohár za vítězství ve své skupině Krajské soutěže a za celkové druhé místo v Turnaji vítězů. Dva naši hráči si také převzali individuální ocenění. Jakub Vrábel si převzal cenu za nejlepšího střelce uplynulého ročníku Krajské soutěže a Michal Třaslín byl vyhlášen nejlepším brankářem Turnaje vítězů.

Spokojený trenér Patrik Goj k vystoupení na turnaji řekl: "Turnaj byl pro všechny naše hráče další dobrá zkušenost. Kluci se mohli poměřit s kvalitními mužstvy a přesvědčit se, že mohou porazit i týmy se zvučnějším jménem. Za vystoupení na turnaji, ale i za celou sezónu si všichni zaslouží pochvalu."

Hráč FC Baník Ostrava Daniel Holzer a hráč TJ Depos Horní Suchá Jaroslav Rychtařík

Hráč FC Baník Ostrava Daniel Holzer a hráč TJ Depos Horní Suchá Dominik Pastušek

Autor: Marek Chmiel