Starší i mladší žáci v mezinárodní konkurenci obstáli na výbornou

25.02.2016 16:05

V sobotu 20. února 2016 se ve sportovní hale v Horní Suché uskutečnil již třetí ročník Mezinárodního halového turnaje v kopané kategorie starších a mladších žáků FOTBAL BEZ HRANIC, který pořádali místní fotbalisté TJ Depos Horní Suchá.

Tento turnaj je součástí udržitelnosti projektu „Fotbal bez hranic“ regionálního operačního programu příhraniční česko-polské spolupráce Euroregionu Těšínské Slezsko. Turnaje se spolu s domácími žákovskými družstvy, zúčastnili i starší a mladší žáci družební obce Lubomia klubu LKS Silesia z Polské republiky, družební obec Nižná se Slovenské republiky, reprezentovali mladší a starší žáci FK Nižná. Ze Slovenska přijeli i starší a mladší žáci FK Polom Raková, se kterými udržuje naše TJ Depos Horní Suchá dlouholeté přátelské vztahy.

Konečné umístění:
STARŠÍ ŽÁCI

1. Lubomia
2. Horní Suchá
3. Nižná
4. Raková

Nejlepší jednotlivci:
nejlepší brankář: Tabáček Timo - FK Nižná
nejlepší hráč: Holub Pavel - TJ Depos Horní Suchá
nejlepší střelec: Mrozek Mateusz - 6 branek - Lubomia

Konečné umístění:

MLADŠÍ ŽÁCI

1. Horní Suchá
2. Nižná
3. Raková
4. Lubomia

Nejlepší jednotlivci:
nejlepší brankář: Drvár Marián - FK Polom Raková
nejlepší hráč: Záhora Marián - FK Nižná
nejlepší střelec: Antl Štěpán - 5 branek - Horní Suchá

Turnaj přípravek FOTBAL BEZ HRANIC se uskuteční 12. března od 8:00 ve Sportovní hale Horní Suchá.

admin-maro