Stále čekáme v jarní části na bodový zisk. Horní Suchá - ČSAD Havířov 1:3

20.04.2015 19:16

Ani ve třetím mistrovském utkání v jarní části naši fotbalisté nezískali ani bod. Tentokrát prohráli na domácím hřišti s týmem TJ ČSAD Havířov výsledkem 1:3, kdy jedinou branku našeho týmu vstřelil Petr Příborský.

Ani ve třetím mistrovském utkání v jarní části naši fotbalisté nezískali ani bod. Tentokrát prohráli na domácím hřišti s týmem TJ ČSAD Havířov výsledkem 1:3, kdy jedinou branku našeho týmu vstřelil Petr Příborský. Naši fotbalisté tak stálé čekají na první jarní bodový zisk. O ten se mohou postarat v sobotu opět na domácí půdě proti týmu TJ Sokol Hnojník.

TJ Depos Horní Suchá - TJ ČSAD Havířov 1:3 (0:1)

Ve 20. kole 1. B třídy skupiny C jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo ČSAD Havířov, a jelikož se jednalo o derby, čekali jsme pěkný, bojovný fotbal plný nasazení. Bohužel to nasazení předvedli jen hráči ČSAD Havířov. Od úvodní minuty se chopili iniciativy a začali ukazovat, jak lze získat pro ně velice potřebné body. Na hřišti byli neustále v pohybu, úspěšnější v soubojích a vypracovali si několik šancí hned v úvodu utkání. V 6. minutě velice tvrdě střílel z dálky Petr Čermák, tuto střelu gólman Tomek úspěšně vyboxoval, za další tři minuty přestřelil naši bránu Marek Oliva, ovšem v 10. minutě už přišla první branka utkání. Další tvrdou střelu Petra Čermáka už náš gólman neudržel a Jan Hovůrka dorážel míč do prázdné branky - 0:1. Po této brance se hra lehce uklidnila a brankáři moc práce neměli. Přímý kop Tomáše Zimy a následně dva rohové kopy stejného hráče obrana hostí s přehledem odvrátila. Ve 29. minutě se Robin Čopák pokusil ze třiceti metrů přelobovat brankáře hostů. Ten ale velice dobře přečetl jeho úmysl a míč na brankové čáře zastavil. Ve 31. a 38. minutě vyslali hosté dvě tvrdé střely z hranice šestnáctky. Nejprve ve 31. minutě Jindřich Klus a po něm ve 38. minutě Václav Pastrňák, ovšem ztroskotali na našem gólmanovi. Tímto také skončila první půle. Nutno podotknout, že mužstvo ČSAD Havířov bylo po celý poločas lepším týmem a do kabin odcházeli se zaslouženým vedením 1:0.

Druhý poločas jsme začali o poznání aktivněji, míč jsme měli více na svých kopačkách, ale nevypracovali jsme si žádnou vyloženou šanci. V 56. minutě ale z nenápadného centru Romana Kubjata trefil velice pěkně hlavou míč Petr Příborský a ten se zastavil až v síti hostů - 1:1. Radost z vyrovnání ale netrvala příliš dlouho. Pouze sedm minut. V 63. minutě totiž prošel jako nůž máslem naši obranou Jindřich Klus a se zakončením neměl žáden velký problém - 1:2. Do konce utkáni jsme udělali ještě jednu velkou chybu v obraně, kterou Karel Vohánka v 76. minutě střelou pod břevno potrestal - 1:3. Tímto jsme završili třetí utkáni v řadě bez bodů !!!!!!!

Branky: 56. Příborský Petr - 10. Hovůrka Jan, 63. Klus Jindřich, 76. Vohánka Karel, ŽK: 51. Hradil Pavel - 52. Pastrňák Václav, 87. Hánl Ondřej, Rozhodčí: Machala Petr - Suszka Jan, Dytko Gustav, Počet diváků: cca 100

TJ Depos Horní Suchá: Tomek - Hradil, Baranek (80. Spačil), Pietrasz (70. Vyskočil), Kubjat - Stebel, Čopák (55. Petík), Ganaj, Zima - Příborský, Blaho (58. Pařík M.). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

TJ ČSAD Havířov: Stach - Čermák, Kulhánek, Vala, Laurenčík - Pastrňák (65. Ziemba), Klus (78. Šlachta), Oliva, Chmiel (82. Rozsíval) - Vohánka (77. Hánl), Hovůrka. Trenér: Halin Zdeněk

admin-maro