Sportovní ples 2016 letos velmi povedený!

15.02.2016 14:49

V sobotu 13. února pořádali fotbalisté TJ Depos Horní Suché v sále budovy na hřišti Sportovní ples, který byl velmi vydařený.

Jak již bylo zmíněno výše. V sobotu 13. února pořádali fotbalisté TJ Depos Horní Suchá v sále na hřišti tradiční Sportovní ples. Stošedesát hostů jež si zakoupili vstupenku, mezi nimi byla řada současných i bývalých hráčů, funkcionářů a příznivců našeho klubu, se bavilo až do časných ranních hodin. K tanci hrála letos výborná kapela MUSIC DRINK. Kulturně - sportovní vložkou bylo workoutové vystoupení Barzillaz. Hlavní ceny v tombole, jimiž byly televize, tablet, domácí pekárna a mnoho jiných, lákaly plesající hosty natolik, že se po lístcích jen zaprášilo a během dvaceti minut byly vyprodané, Doufejme, že se stejnými úspěchy, jako těmi plesovými, vstoupí naši fotbalisté stejně úspěšně do jarní sezóny 2016.

admin-maro