Sportovní ples 2015 za námi…

18.02.2015 15:36

V sobotu 14. února 2015 proběhl v sále na hřišti budovy TJ Depos tradiční Sportovní ples. Pro bez mála 140 hostů, kteří si zakoupili místenku za 350 Kč, v jejíž ceně byla večeře, káva a zákusek, hrála kapela Music Drink.

Ples zhodnotil jeden z hlavních organizátorů, tajemník TJ Depos Jiří Bebenek: „Celkově jsme s průběhem plesu spokojeni, a doufám, že spokojení byli i hosté a příští rok přijdou znovu. Prodali jsme 136 lístků, což je solidní účast. Jen mě trochu mrzí nízká účast rodičů dětí, které v našem klubu hrají. Ovšem celkově občanů Horní Suché na plese bylo opravdu hodně, za což jsme rádi. Přeci jen se náš klub snažíme co nejvíce přiblížit občanům naší obce, aby se v co nejhojnějším počtu scházeli i na naše mistrovská utkání. Děkuji všem, kteří se na náročné organizace plesu podíleli. Výtěžek z plesu budeme investovat do naší mládeže, tak aby měli co nejkvalitnější podmínky pro sportovní rozvoj.“

Výkonný výbor fotbalového oddílu TJ Depos Horní Suchá děkuje všem partnerům, kteří poskytli dar do bohaté tomboly. Jedná se o firmy a sdružení: Jubar, Elka Nova, Swietelsky, Garsys, Nerezvýroba Jež, AWT, Vapes CE Ladislav Čečetka, DZ auto Jiří Bažant, Lichtgitter, Fite, Restaurace Na kopečku, Výrobna těstovin Bronislava Maiwaldová, ELWI elektro Jaroslav Wiglasz, Textil Helena Bebenková, cukrárna a kavárna Bosorka, Květinářství Ing. Elen Lipnerová, Restaurace Dělnický dům, Okresní sdružení myslivců okr. Karviná, Pálenice Horní Suchá, Refotal Jiří Klimsza, Vento Bohemia Ladislav Audy, Kala dekorace, BEFRA Horní Suchá, Depos Horní Suchá a. s.

Sportovní ples 2015 lze tedy pokládat za vydařený. Teď se již výkonný výbor klubu, trenéři a hráči mohou plně soustředit na vyladění sportovní formy na blížící se jarní boje o mistrovské body. Muži začínají 28. března na hřišti Dobré, doma pak 4. dubna s Lučinou.

admin-maro