Sportovní areál TJ Depos Horní Suchá v sobotu praskal ve švech

26.06.2014 10:34

V sobotu 21. 6. 2014 přivítali hornosušané léto v rámci obecní kulturní akce Vítání léta 2014. V areálu našeho stadionu proběhl mezinárodní fotbalový turnaj mužů „FOTBAL BEZ HRANIC“, o kterém se dočtete v předchozím článku.  Ve vedlejším amfiteátru si přítomní návštěvníci mohli poslechnout kapely Hasičanka, Šajtar, Blaf, KISS revival. Největším tahákem byl člen slovenské kapely Elán Vašo Patejdel, který zpíval takové hity jako Voda čo ma drží nad vodou, Kaskadér a další.

Videoreportáž z této akce najdete zde: www.hornisucha.tv

Není to však poslední akce, která se v našem areálu uskuteční. Již tuto sobotu 28. 6. od 14:00 proběhne Šatlava ROCK NA GRILU, jehož pořadateli jsou Obec Horní Suchá + Rádio Čas Rock a Sun Promotion s.r.o.

Do třetice se v našem areálu uskuteční akce Hornosušský pivní a gastrofestival 2014, který proběhne v pátek a sobotu 18. a 19. července. Pořadateli budou Obec Horní Suchá a Občanské sdružení Haviřovak.

admin-maro