Souboj o první místo vyhrál šťastnější, Spartak Jablunkov - Horní Suchá 2:0

03.10.2016 20:47

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli v 9. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů 1. FK Spartak Jablunkov výsledkem 2:0, když poločasový stav byl 1:0. Náš tým tak šlágr kola v souboji o první místo nezvládl a prohrál.

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli v 9. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů 1. FK Spartak Jablunkov výsledkem 2:0, když poločasový stav byl 1:0. Obě branky domácího týmů vstřelil ve 38. a 79. minutě Tomáš Nieslaník. Naši hráči tak ve šlágru kola v souboji o první místo prohráli a tuto prohru se pokusí naši hráči napravit v dalším mistrovském utkání, ve kterém se představí na soupeřově půdě 8. října, a to na hřišti dalšího silného soupeře TJ Tošanovice.

1. FK Spartak Jablunkov - TJ Depos Horní Suchá 2:0 (1:0)

Branky: 38. a 79. Nieslaník Tomáš, ŽK: 52. Lubojacki Miroslav, 66. Lachowicz Jiří - 35. Kaleta Tomáš, 68. Příborský Petr, Rozhodčí: Valošek Vladimír - Pavlásek Martin, Kret Martin, Počet diváků: 200

1. FK Spartak Jablunkov: Szotkowski J. - Buchta (85. Baselides), Komár, Hudzieczek M., Kluz Marek (51. Marosz) - Turoň, Lachowicz, Nieslaník, Lubojacki (65. Świerczek) - Ploszek (78. Kostka), Pustka. Trenér: Kluz Stanislav

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Čermák, Jeziorský, Kaleta, Kubjat - Příborský (85. Lincer), Čopák, Pócoš, Hradil - Juranek, Szotkowski (63. Zima). Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

Další mistrovské utkání 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 8. října, kdy se představí na hřišti týmů TJ Tošanovice. Utkání má naplánovaný začátek na 15:00 hodin.

Autor: Marek Chmiel