Slavnostní předání cen dr. Václava Jíry

06.05.2015 14:05

Dne 5. května se v Tereziánském sále Břevnovského kláštera v Praze uskutečnil slavnostní akt předání cen dr. Václava Jíry. Plaketu ceny dr. Václava Jíry obdržel i náš předseda oddílu Ivan Marini. Blahopřejeme!

Dne 5. května se v Tereziánském sále Břevnovského kláštera v Praze uskutečnil slavnostní akt předání cen dr. Václava Jíry. Plaketu ceny dr. Václava Jíry obdržel i náš předseda oddílu Ivan Marini. Blahopřejeme!

Krátký článek na adresu našeho předsedy ze stránek fotbal.cz:

Ivan Marini

Vloni v listopadu oslavil šedesátiny dlouholetý aktivní funkcionář pan Marini z Horní Suché. Vykonával nejrůznější funkce v Baníku Albrechtice a později v TJ DEPOS Horní Suchá, kde je v současné době předsedou jednoty. Byl zvolen i do výkonného výboru OFS v Karviné.

admin-maro