Sezóna začíná! Přivítáme béčko Lokomotivy Petrovice

13.08.2016 12:14

Letní příprava je u konce. V sobotu 13. srpna začíná nová sezóna pro naše hráče mužstva mužů. V sobotu 13. srpna přivítá na domácím hřišti náš tým mužstvo TJ Lokomotiva Petrovice B. První utkání v nové sezóně začíná v sobotu 13. srpna 17.00 hodin.

Letní příprava již skončila a naše hráče čeká úvodní mistrovské utkání v nové sezóně, ve kterém se střetnou s velmi silným soupeřem, a to s týmem TJ Lokomotiva Petrovice B. Naši hráči skončili v minulé sezóně na 6. místě s bilancí z šestadvaceti utkání - dvanáct výher, tři remízy a jedenáct proher. Skóre mělo naše mužstvo 68:49 a 39 bodů. To soupeř TJ Lokomotiva Petrovice B skončil na 3. místě a se šestadvaceti mistrovských utkání vyhrál čtrnáctkrát, šestkrát remizoval a šestkrát prohrál. Skóre měl náš úvodní soupeř v nové sezóně 68:29 a zisk 48 bodů. Vzájemná utkání v minulé sezóně zvládli lepé hráči béčka Lokomotivy Petrovic, když v obou utkáních se radovali z vítězství. Na podzim v Horní Suché vyhráli 0:3 a v jarní odvetě se tým Petrovic radoval z domácího vítězství 2:1. Jak dopadne vzájemný souboj v nové sezóně, se dozvíme v sobotu 13. srpna.

Úvodní zápas I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ Lokomotiva Petrovice B začíná na našem hřišti v sobotu 13. srpna od 17:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Zdislav Krokosz, kterému na čarách budou asistovat pánové Petr Lukašík a Jozef Pasterčák. Přijďte naše hráče podpořit!

Doma hrají také premiérové utkání v krajském přeboru starší a mladší dorostenci s týmem TJ Lokomotiva Petrovice, starší dorost začíná v 12.15 a mladší dorost v 14.30. Přijďte naše mladé hráče podpořit!

Autor: Marek Chmiel