Série porážek skončila, Smilovice - Horní Suchá 0:2

24.10.2016 20:33

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 12. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů SC Smilovice výsledkem 0:2, když poločasový stav byl 0:1. Za náš tým se nejdříve prosadil Daniel Juranek a poté Martin Mikulec. Naši hráči tak přerušili sérii tři porážek v řadě a zase poznali chuť vítězství.

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 12. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů SC Smilovice výsledkem 0:2, když poločasový stav byl 0:1. První branku v utkání vstřelil v 44. minutě náš nejlepší střelec týmů a nejlepší střelec soutěže Daniel Juranek, kterého následoval v 86. minutě Martin Mikulec brankou na 0:2. Naši hráči tak přerušili sérii tři porážek v řadě a odvezli si domů zasloužené a důležité tři body. Na venkovní vítězství se pokusí navázat naši hráči v posledním domácím mistrovském utkání v podzimní části, ve kterém se představí 29. října proti týmů TJ Sokol Hnojník.

SC Smilovice - TJ Depos Horní Suchá 0:2 (0:1)

Branky: 44. Juranek Daniel, 86. Mikulec Martin, Rozhodčí: Seidler René - Kubánek Radek, Hrňa Petr, Počet diváků: 50

SC Smilovice: Galacz - Kohut, Kocur, Junga, Bodeček - Barteczek Roman (78. Cienciala), Bolf (73. Cupek), Topiarz, Balvar - Baron, Rajnoch (65. Máj). Trenér: Smatana Pavel

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Jeziorský, Kubjat, Baránek (85. Lincer), Hradil - Zima, Pócoš, Čopák (52. Szotkowski), Pavlík - Juranek, Mikulec. Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

Další mistrovské utkání 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 29. října, kdy se představí v posledním domácím mistrovském utkání v podzimní části proti týmů TJ Sokol Hnojník. Utkání má naplánovaný začátek na 14:00 hodin.

Autor: Marek Chmiel