Se Stonavou zasloužené vítězství výsledkem 4:1

14.03.2016 18:12

V předposledním pátém přípravném utkání naši fotbalisté mužstva mužů zvítězili na umělé trávě v Havířově - Prostřední Suché s týmem hrající 1.A třídu skupiny B, a to s týmem SK Stonava výsledkem 4:1, když poločasový stav byl 1:0 ve prospěch našeho mužstva. Branky Horní Suché zaznamenala trojice fotbalistu Daniel Juránek 2, Stanislav Ryt a Lukáš Pócoš.

SK Stonava - TJ Depos Horní Suchá 1:4 (0:1)

Branky: Juránek Daniel 2, Ryt Stanislav, Pócoš Lukáš

Sestava Horní Suché: Tvardík - Chrobok, Ganaj, Jonszta, Pietrasz - Zima, Pócoš, Čopák, Petík - Příborský, Juránek. Střídali: Ryt, Kubjat

Další přípravný zápas v rámci zimní přípravy sehrají naši fotbalisté v sobotu 19. března na umělé trávě v Havířově, kde se střetnou od 12.00 hodin s týmem TJ BDSTAV Sedliště. Půjde o poslední přípravný duel před prvním jarním mistrovským startem. Tudíž přijďte naše hráče v generálce na jarní část podpořit!

admin-maro