S Nýdkem prohra o dvě branky

09.04.2016 20:01

V sobotním mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá doma prohráli v 19. kole 1. B třídy skupiny C s týmem TJ Sokol Nýdek výsledkem 0:2, když poločasový stav byl 0:1. Hosté se prosadili nejdříve ve 36. minutě, kdy si dal vlastní branku Martin Baránek a v 86. minutě potvrdil vítězství Nýdku Marian Kluz.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Nýdek 0:2 (0:1)

Branky: 36. vlastní Baránek Martin, 86. Kluz Marian, ŽK: 4. Kantor Jakub, 72. Sikora Ladislav, Rozhodčí: Machala Petr - Potiorek Aleš, Lukašík Petr, Počet diváků: cca 55

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Kubjat, Baránek, Ganaj, Čermák - Zima (70. Szelong), Pócoš (63. Čopák), Petik, Ryt (46. Mikulec) - Juranek, Příborský (46. Mikulec). Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

TJ Sokol Nýdek: Kantor J. - Cienciala, Tlacháč, Fryda, Sikora - Zwyrtek (76. Kantor A.), Strokosz, Spratek, Labaj (90. Konderla) - Mazurek, Rakowski (85. Kluz). Trenér: Mazurek Pavel

Další mistrovské utkání jarní části 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 16. dubna, kdy se představí na půdě soupeře, a to na hřišti mužstva TJ Sokol Hnojník. Utkání má naplánovaný začátek na 16:00 hodin.

admin-maro