S lídrem tabulky prohra, Horní Suchá - Sokol Dobrá 1:3

23.05.2016 13:58

V sobotním dalším mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli ve 25. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti s lídrem tabulky TJ Sokol Dobrá výsledkem 1:3, když poločasový stav byl 1:2. Jedinou branku v utkání našeho týmů vstřelil ve 14. minutě Martin Mikulec.

V sobotním mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli ve 25. kole 1. B třídy skupiny C na domácím s lídrem tabulky TJ Sokol Dobrá výsledkem 1:3, když poločasový stav byl 1:2. Do vedení v utkání se dostal tým Dobré v 8. minutě díky proměněnému pokutovému kopu Patrika Malchárka. Naši hráči však ve 14. minutě zásluhou Martina Mikulce skóre srovnali. Ovšem ještě v prvním poločase se hosté ve 44. minutě prosadili podruhé, když se trefil opět Patrik Malchárek a stanovil poločasový stav na 1:2. Ve druhém poločase padla již jen jedna branka, a to do naší sítě, kterou zaznamenal v 86. minutě hostující Dalibor Javorek a uzavřel skóre utkání na konečných 1:3. Naši hráči tak s lídrem tabulky prohráli výsledkem 1:3. Napravit tuto porážku můžou naši hráči v dalším utkání, které sehrají v sobotu v Horním Žukově.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Dobrá 1:3 (1:2)

Branky: 14. Mikulec Martin - 8. z pok. kopu a 44. Malchárek Patrik, 86. Javorek Dalibor, ŽK: 10. Kaleta Tomáš - 88. Rajnoch Petr, Rozhodčí: Laštuvka Petr - Ham Tomáš, Dudek Rostislav, Počet diváků: 70

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Kubjat, Baránek, Kaleta (82. Jeziorský), Čermák - Zima (31. Ryt), Pócoš, Pietrasz, Příborský - Juranek, Mikulec. Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

TJ Sokol Dobrá: Lamoš - Šmahaj, Šebestík, Zícha, Javorek - Filipčík (75. Figura), Lužný (79. Gryžboň J.), Šponiar, Malchárek (71. Damek) - Papřok - Gryžboň O. (59. Rajnoch, 88. Imričko). Trenér: Zářický Tomáš

Další mistrovské utkání jarní části 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 28. května, kdy se představí na hřišti týmů TJ Slovan Horní Žukov. Utkání má naplánovaný začátek na 17:00 hodin

Video sestřih tohoto utkání najdete ZDE

Autor: Marek Chmiel