S Hnojníku vezeme bod za remízu 1:1

11.05.2014 18:02

Naši hráči v sobotu 10. května sehráli na půdě soupeře 23. kolo I.B třídy skupiny, a to na hřišti týmu TJ Sokol Hnojník. Naši hráči v tomto mistrovském utkání remizovali 1:1. Jedinou branku našeho týmu vstřelil v 52. minutě Libor Stebel. Další mistrovské utkání čeká naše hráče v sobotu 17. května na domácí půdě s týmem TJ Sokol Fryčovice.

TJ Sokol Hnojník - TJ Depos Horní Suchá 1:1 (0:0)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme odjížděli do nedalekého Hnojníku, s odhodláním dovézt domů nějaký ten bodík z hřiště soupeře.

S trošku pozměněnou sestavou jsme do utkání vstoupili velice dobře. V 6. minutě napřáhl z hranice šestnáctky Stebel,ale gólman domácích si s jeho střelou poradil. Hned za dvě minuty odcentroval z levé strany Kolder, ale k naší smůle míč proletěl malým vápnem a Jeziorský a ani Zíma na něho těsně nedosáhli. Hráli jsme pěkný kombinační fotbal a přicházeli další šance. V 15. minutě jsme viděli asi nejkrásnější akci utkání. Po přihrávkách na jeden dotek Stebel, Zima, Příborský, posledně jmenovaný poslal míč do sítě, ale pomezní rozhodčí nám zhatil radost, když odmával ofsajd, který snad viděl jen on. I nadále jsme se tlačili před bránu soupeře a měli míč více na svých kopačkách. Ve 26. minutě po krásné přihrávce Zimy, se opět Příborský ocitnul sám před gólmanem domácích (ale kupodivu všech, opět odmávaný ofsajd). Domácí první střelu vyslali na naši bránu ve 36. minutě, s kterou si brankář Směták poradil. Do konce poločasu jsme kopali ještě dva přímé kopy, které ale obrana domácích odvrátila.

Aktivně jsme vstoupili i do druhé půle. Ve 48. minutě vystřelil z póza šestnáctky Stebel a míč jen těsně minul branku domácích. V 52. minutě jsme se už mohli poprvé radovat. Zíma vyslal po pravé straně Pietrasze,který pěkným centrem našel před bránou Libora Stebela a ten se nemýlil - 0:1. Poté se hra odehrávala spíš ve středu hřiště, až do 72. minuty, kdy si náš obránce v pokutovém území sám nastřelil ruku a pískala se penalta (o této ruce by se dalo také dlouze polemizovat, ovšem hlavní sudí to tak viděl). K penaltě se postavil hráč domácích Tomáš Ganczarczyk, a i když náš gólman vystihl směr, míč skončil v síti - 1:1. Dalších dvacet minut do konce utkání, jsme opět měli převahu. Vypracovali jsme si ještě několik brankových příležitostí, ovšem míč už jsme do sítě nedopravili. Odvážíme si sice bod z venku, ale vzhledem k průběhu utkání je to pro nás ztráta.

Branky: 72. Ganczarczyk Tomáš z pok. kopu - 52. Stebel Libor, Rozhodčí: Bartoš Ivan - Pargáč Zdeněk, Sikora Vladislav, Počet diváků: cca 80

TJ Sokol Hnojínk: Pielesz - Komár, Brzuchanski, Klus, Kozel - Papřok, Kušnirák, Stryja, Durfiňa - Hlávka, Ganczarczyk

TJ Depos Horní Suchá: Směták - Novák, Bebenek, Pietrasz (83. Jašek), Kubját - Zima, Jeziorský (83. Stachel), Stebel, Kolder - Sukač (65. Baránek), Příborský. Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro