Rozpis zápasů: 9.6. - 12.6.

08.06.2016 13:27

Naše mužstva čekají další mistrovské boje. Více v tradičním přehledu.

Naše mužstvo mužů, dorostenců, starších žáků, mladších žáků, starší přípravku čekají v tomto týdnů další mistrovské boje. Muže čeká o tomto víkendu poslední venkovní utkání této sezóny, a to na hřišti týmů TJ Lokomotiva Petrovice B. Dorostence čeká poslední utkání této sezóny na hřišti Dolní Lutyně. Starší a mladší žáci sehrají poslední utkání této sezóny na domácím půdě s Horním Žukovem. Starší přípravku čekají dva poslední utkání této sezóny, a to nejdříve ve čtvrtek v Havířově s místním B týmem Městského fotbalového klubu a v pátek poslední utkání této sezóny na domácím hřišti v dohrávce proto FK Slavia Orlová Lutyně B. Více v tradičním přehledu.

A mužstvo

neděle 12. 6. od 17:00 / TJ Lokomotiva Petrovice B - TJ Depos Horní Suchá

Dorost

neděle 12. 6. od 17:00 / TJ Sokol Dolní Lutyně - TJ Depos Horní Suchá

Starší žáci

sobota 11. 6. od 9:00 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Slovan Horní Žukov

Mladší žáci

sobota 11. 6. od 10:45 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Slovan Horní Žukov

Starší přípravka

čtvrtek 9. 6. od 17:00 / MFK Havířov B - TJ Depos Horní Suchá

Starší přípravka

pátek 10. 6. od 17:00 / TJ Depos Horní Suchá - FK Slavia Orlová Lutyně B

Autor: Marek Chmiel