Rozpis zápasů: 9.4.

06.04.2016 22:06

Naše mužstva čekají další mistrovské boje. Více v tradičním přehledu.

Naše mužstvo mužů, dorostenců, starších a mladších žáků čekají o tomto víkendu mistrovské boje. Muže čeká o tomto víkendu v sobotu druhé jarní domácí mistrovské utkání proti týmů TJ Sokol Nýdek. Dorostenci začnou jarní části na domácí půdě, kdy přivítají tým TJ Viktorie Bohumín. Starší a mladší žáci sehrají první domácí utkání v jarní části s týmem TJ Internacionál Petrovice. Starší přípravka a mladší přípravka na start jarní části ještě čekají. Více v tradičním přehledu.

A mužstvo

sobota 9. 4. od 15:30 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Nýdek

Dorost

sobota 9. 4. od 13:15 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Viktorie Bohumín

Starší žáci

sobota 9. 4. od 09:00 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Internacionál Petrovice

Mladší žáci

sobota 9. 4. od 10:45 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Internacionál Petrovice

admin-maro