Rozpis zápasů: 5.5. - 9.5.

04.05.2016 18:48

Naše mužstva čekají další mistrovské boje. Více v tradičním přehledu.

Naše mužstvo mužů, dorostenců, starších žáků, mladších žáků, starší přípravku a mladší přípravku čekají v tomto týdnů další mistrovské boje. Muže čeká o tomto víkendu domácí utkání s Gascontrolem Havířov. Dorostence čeká domácí souboj s týmem Dolní Lutyně. Starší a mladší žáci sehrají v sobotu domácí utkání s Tošanovicemi. Starší přípravku čeká čtvrteční utkání proti Gascontrolu Havířov. Mladší přípravku čeká v rámci okresní soutěže domácí turnaj. Více v tradičním přehledu.

A mužstvo

sobota 7. 5. od 16:30 / TJ Depos Horní Suchá - FK Gascontrol Havířov

Dorost

sobota 7. 5. od 14:15 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Dolní Lutyně

Starší žáci

sobota 7. 5. od 09:00 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Tošanovice

Mladší žáci

sobota 7. 5. od 10:45 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Tošanovice

Starší přípravka

čtvrtek 5. 5. od 16:30 / TJ Depos Horní Suchá - FK Gascontrol Havířov

Mladší přípravka

pondělí 9. 5. od 16:30 / Turnaj TJ Depos Horní Suchá

admin-maro