Rozpis zápasů: 3.9. - 7.9.

02.09.2015 14:20

Naše mužstva čekají další mistrovské boje. Více v tradičním přehledu.

Naše mužstva čekají další mistrovské boje. Muže čeká o tomto víkendu v sobotu domácí utkání proti týmu 1. FK Spartak Jablunkov. Dorostence čeká také domácí utkání v sobotu, a to s týmem TJ Sokol Dolní Lutyně. Starší a mladší žáci sehrají utkání také v sobotu a také doma s týmem TJ Petřvald u Karviné. Starší přípravku A čeká ve čtvrtek utkání doma s Havířovem A a starší přípravku B čeká utkání na půdě Viktorce Bohumín. Mladší přípravka sehraje v pondělí turnaj na hřišti Dětmarovic. Více v tradičním přehledu.

A mužstvo

sobota 5. 9. od 16:30 / TJ Depos Horní Suchá - 1. FK Spartak Jablunkov

Dorost

sobota 5. 9. od 14:15 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Dolní Lutyně

Starší žáci

sobota 5. 9. od 09:00 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Petřvald u Karviné

Mladší žáci

sobota 5. 9. od 10:45 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Petřvald u Karviné

Starší přípravka A

čtvrtek 3. 9. od 17:00 / TJ Depos Horní Suchá A - MFK Havířov A

Starší přípravka B

čtvrtek 3. 9. od 17:00 / TJ Viktorie Bohumín - TJ Depos Horní Suchá B

Mladší přípravka

pondělí 7. 9. od 16:30 / Turnaj SK Dětmarovice

admin-maro