Rozpis zápasů: 2.6. - 6.6.

01.06.2016 18:59

Naše mužstva čekají další mistrovské boje. Více v tradičním přehledu.

Naše mužstvo mužů, dorostenců, starších žáků, mladších žáků, starší přípravku a mladší přípravku čekají v tomto týdnů další mistrovské boje. Muže čeká o tomto víkendu domácí utkání s týmem TJ Slovan Orlová. Dorostence čeká v sobotu také domácí utkání, a to proti týmů TJ Slavoj Rychvald. Starší a mladší žáci sehrají další mistrovské utkání na půdě týmů TJ Lokomotiva Petrovice. Starší přípravku čeká čtvrteční domácí utkání s týmem FK Slavia Orlová Lutyně B. Mladší přípravku čeká v rámci okresní soutěže OFS Karviná poslední turnaj v této sezóně na hřišti mužstva FK Slavia Orlová Lutyně B. Více v tradičním přehledu.

A mužstvo

sobota 4. 6. od 17:00 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Slovan Orlová

Dorost

sobota 4. 6. od 14:45 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Slavoj Rychvald

Starší žáci

neděle 5. 6. od 9:30 / TJ Lokomotiva Petrovice - TJ Depos Horní Suchá

Mladší žáci

neděle 5. 6. od 11:15 / TJ Lokomotiva Petrovice - TJ Depos Horní Suchá

Starší přípravka

čtvrtek 2. 6. od 17:00 / TJ Depos Horní Suchá - FK Slavia Orlová Lutyně B

Mladší přípravka

pondělí 6. 6. od 17:00 / Turnaj FK Slavia Orlová Lutyně B

Autor: Marek Chmiel