Rozpis zápasů: 2.4. - 3.4.

31.03.2016 16:58

Naše mužstva čekají mistrovské boje. Více v tradičním přehledu.

Naše mužstvo mužů, starších a mladších žáků čekají o tomto víkendu mistrovské boje. Muže čeká o tomto víkendu v neděli první jarní mistrovské utkání na půdě soupeře, a to na hřišti 1. FK Spartak Jablunkov. Dorostenci svou soutěž začínají až příští víkend. Starší a mladší žáci sehrají první jarní mistrovské utkání v sobotu na hřišti TJ Petřvald u Kaviné. Starší přípravka a mladší přípravka na start jarní části také ještě čekají. Více v tradičním přehledu.

A mužstvo

neděle 3. 4. od 15:30 / 1. FK Spartak Jablunkov - TJ Depos Horní Suchá

Starší žáci

sobota 2. 4. od 09:00 / TJ Petřvald u Karviné - TJ Depos Horní Suchá

Mladší žáci

sobota 2. 4. od 10:45 / TJ Petřvald u Karviné - TJ Depos Horní Suchá

admin-maro