Rozpis zápasů: 13.8.

10.08.2016 12:13

Naše mužstva mužů a dorostenců čekají první utkání v nové sezóně. Ostatní mužstva začínají nový soutěžní ročník později. Více v tradičním přehledu.

Naše mužstva mužů, starších a mladších dorostenců čekají v tomto týdnů úvodní mistrovské boje v nové sezóně. Muže čeká o tomto víkendu domácí souboj s béčkem Lokomotivy Petrovice. Starší a mladší dorostence čeká premiérové utkání v krajském přeboru, kdy na domácím hřišti se střetnou s týmem TJ Lokomotiva Petrovice. Ostatní naše mužstva začínají nový soutěžní ročník později. Více v tradičním přehledu.

A mužstvo

sobota 13. 8. od 17:00 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Lokomotiva Petrovice B

Starší dorost

sobota 13. 8. od 12:15 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Lokomotiva Petrovice

Mladší dorost

sobota 13. 8. od 14:30 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Lokomotiva Petrovice

Autor:Marek Chmiel