Rozpis zápasů: 1.9. - 5.9.

31.08.2016 19:17

Naše mužstva čekají další mistrovské boje. Více v tradičním přehledu.

Naše mužstvo mužů čeká druhé venkovní mistrovské utkání v nové sezóně, a to v sobotu na hřišti týmů TJ Petřvald u Karviné. Starší a mladší dorostenci mají před sebou další venkovní mistrovské utkání v nové sezóně, kdy zajíždějí na hřiště Bílovce. Starší a mladší žáci odehrají druhé venkovní mistrovské utkání v nové sezóně, a to na hřišti MFK Vítkovice B. První mistrovské utkání v nové sezóně čeká na mužstvo starší přípravky, která se představí doma v utkání proti béčku MFK Havířov. První mistrovský turnaj v nové sezóně čeká i na mužstvo mladší přípravky, která se představí na hřišti MFK Havířov. Více v tradičním přehledu.

A mužstvo

sobota 3. 9. od 16:30 / TJ Petřvald u Karviné - TJ Depos Horní Suchá

Starší dorost

neděle 4. 9. od 9:30 / FC Bílovec - TJ Depos Horní Suchá

Mladší dorost

neděle 4. 9. od 11:45 / FC Bílovec - TJ Depos Horní Suchá

Starší žáci

neděle 4. 9. od 10:00 / MFK Vítkovice B - TJ Depos Horní Suchá

Mladší žáci

neděle 4. 9. od 11:45 / MFK Vítkovice B - TJ Depos Horní Suchá

Starší přípravka

čtvrtek 1. 9. od 17:00 / TJ Depos Horní Suchá - MFK Havířov B

Mladší přípravka

pondělí 5. 9. od 16:30 / Turnaj MFK Havířov

Autor: Marek Chmiel