Rozpis zápasů: 1.5. - 5.5.

30.04.2014 15:32

Naše mužstva čekají další mistrovské boje. Příznivci našeho fotbalu budou mít na tento týden z čeho vybírat. Naše hráče čeká velmi nabitý týden. Muže čeká tento týden dvě domácí mistrovská utkání. Nejdříve ve čtvrtek proti Nýdku a v sobotu proti Hrádku. Dorostence taky čekají tento týden dvě mistrovská utkání, a to velmi těžké ve čtvrtek proti Albrechticím a v sobotu proti Frenštátu pod Radhoštěm. Starší a mladší žáci hrají své další mistrovské utkání doma v sobotu proti Havířovu B. Starší přípravku čeká na statní svátek ve čtvrtek domácí souboj s Orlovu A. Mladší přípravka sehraje v pondělí domácí turnaj. Více v tradičním přehledu.

A mužstvo

čtvrtek 1. 5. od 16:00 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Nýdek

sobota 3. 5. od 16:30 / TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Hrádek

Dorost

čtvrtek 1. 5. od 13:45 / TJ Depos Horní Suchá - FK Baník Albrechtice

sobota 3. 5. od 14:15 / TJ Depos Horní Suchá - SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm

Starší žáci

sobota 3. 5. od 09:00 / TJ Depos Horní Suchá - MFK Havířov B

Mladší žáci

sobota 3. 5. od 10:45 / TJ Depos Horní Suchá - MFK Havířov B

Starší přípravka

čtvrtek 1. 5. od 10:00 / TJ Depos Horní Suchá - FK Slavia Orlová Lutyně A

Mladší přípravka

pondělí 5. 5. od 16:40 / Turnaj Horní Suchá

admin-maro