Rozpis přípravných zápasů na tento víkend

18.02.2016 12:49

O víkendu čekají naše mužstva TJ Depos Horní Suchá přípravná utkání v rámci zimní přípravy.

MUŽI hrají svůj druhý přípravný zápas v sobotu 20. února od 17.00 hodin na umělé trávě v Orlové proti účastníku krajského přeboru FK Bospor Bohumín.

DOROSTENCI hrají na zimním turnaji albrechtického Baníku v sobotu v 13.30 hodin proti domácímu FK Baník Albrechtice.

STARŠÍ a MLADŠÍ ŽÁCI se představí na domácím mezinárodním halovém turnaji FOTBAL BEZ HRANIC, kde se střetnou s polskými LKS Silesia Lubomia a slovenskými FK Polom Raková a FK Nižná. Turnaj startuje v 8.00 hodin, kdy se naši starší žáci střetnou s LKS Silesia Lubomia, mladší žáci nastoupí proti stejnému soupeři v 8.15 hodin. Ukončení turnaje je naplánováno na 15.00 hodin.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA se představí rovněž v sobotu v 5. kole Zimní halové ligy starších přípravek pořádané Okresním fotbalovým svazem. Turnaj se uskuteční ve sportovní hale Gymnázia Orlová od 8.00 hodin. Naši hráči z přípravky se střetnou s protivníky z IRP Český Těšín, ČSAD Havířov, SK Dětmarovice, TJ Viktorie Bohumín a TJ Internacionál Petrovice.

admin-maro