Rozlučka nám nevyšla. Sokol Mosty - Horní Suchá 3:1

17.06.2014 12:54

Naši hráči v sobotu 14. června sehráli na půdě soupeře poslední mistrovské utkání letošní sezony v I.B třídě skupiny C, a to na hřišti TJ Sokol Mosty. Naši hráči v tomto posledním mistrovském utkání prohráli po výsledku 3:1. Branku našeho týmu zaznamenal z pokutového kopu Petr Příborský.

TJ Sokol Mosty - TJ Depos Horní Suchá 3:1 (2:1)

Poslední utkání sezony v Mostech se nám opět nepovedlo. Ještě jsme se nestačili ani rozkoukat, když ve 4. minutě fauloval Pietrasz domácího útočníka v naši šestnáctce a hned v úvodu utkání se kopala penalta. S tou si zkušeně poradil Tomáš Nieslanik a domácí vedli - 1:0. Ovšem hned v 10. minutě přišla stejná situace na druhé straně. Po faulu na Sukače ukázal sudí opět na značku pokutového kopu. I v tomto případě Petr Příborský nezaváhal a srovnal na - 1:1. Jinak se v první půli hrál poklidný fotbal, sem tam nějaká šance spíše na straně domácích, se kterými si naše obrana s gólmanem poradili. Až ve 30. minutě vystřelili domácí z póza šestnáctky, gólman Směták míč vytáhl na tyč, ale na dorážku Petra Kufy už byl krátký - 2:1. V druhém poločasu jsme se žádných velkých šancí nedočkali. Ale jak už je u nás zvykem, v 78. minutě jsme vyrobili hrubku na polovině hřiště. Domácí v rychlém protiútoků si poradili tak jak měli a Tomáš Nieslanik zvýšil na - 3:1 . Za zmínku snad už jen stoji tyč nastřelená v 85. minutě Petrem Příborským. Neodehráli jsme špatný zápas, tak jak tomu nasvědčuje výsledek. Hrajeme ale pouze po soupeřovu šestnáctku a se zakončením máme obrovský problém. Snad pozitivní věci bylo, že do utkání (respektive do druhého poločasu) naskočili po dlouhém zranění Pavel Hradil a Tomáš Zalejský.

Nezbývá nám nic jiného než na tuto velice, velice nepovedenou sezonu rychle zapomenout, doléčit zranění a dobře se připravit na další fotbalový rok.

Branky: 4. z pok. kopu a 78. Nieslanik Tomáš, 30. Kufa Petr - 10. Příborský Petr z pok. kopu, ŽK: 11. Hradil Pavel, 15. Zima Tomáš, Rozhodčí: Dytko Gustav - Krokosz Zdislav, Karch Oto, Počet diváků: cca 100

TJ Sokol Mosty: Cymorek - Turek, Lukosz, Nieslanik D.,Šafařík - Szotkowski, Bula, Kufa S., Kufa P. - Nieslanik T., Kolář

TJ Depos Horní Suchá: Směták - Pietrasz, Jeziorsky, Kubját, Hradil (74. Baránek) - Zima, Hromada (46. Zalejský), Stebel, Kolder - Příborský, Sukač. Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro