První prohra v nové sezóně, Řepiště - Horní Suchá 4:0

19.09.2016 11:51

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli v 7. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti nováčka TJ Řepiště výsledkem 4:0, když poločasový stav byl 2:0. Náš tým si tak připsal první prohru v sezóně a poprvé vyšel bodově i gólově naprázdno.

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá prohráli v 7. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti s nováčka TJ Řepiště výsledkem 4:0, když poločasový stav byl 2:0. Do vedení 1:0 dostal domácí již ve 4. minutě David Štembírek. Na 2:0 zvyšoval ve 36. minutě svým druhým gólem v utkání opět domácí David Štembírek a uzavřel poločasové skóre na 2:0. Ve druhém poločase přišly góly až na konci utkání, kdy se v 85. minutě prosadil domácí Adam Volf a zvýšil skóre na 3:0. Hned za minutu, a to v 86. minutě domácí Daniel Ščigel vstřelil čtvrtou branku svého mužstva a uzavřel tak skóre utkání na konečných 4:0. Takže naším hráčům skončila v šestém utkání sérii neporazitelnosti po úvodních pět utkání sezóny a poprvé vyšel v sezóně náš tým bodově i gólově naprázdno. O nastartování nové sérii vítězství a napravení sobotní prohry se pokusí naši hráči v dalším mistrovském utkání, ve kterém se představí na domácí půdě v sobotu 24. září proti týmů TJ Sokol Dolní Lutyně.

TJ Řepiště - TJ Depos Horní Suchá 4:0 (2:0)

Branky: 4. a 36. Štembírek David, 85. Volf Adam, 86. Ščigel Daniel, ŽK: 60. Čermák Petr, 70. Hradil Pavel, Rozhodčí: Andrýsek Nikola - Čecháček Petr, Jurajda David, Počet diváků: 60

TJ Řepiště: Chodura - Pikonský, Kusák, Hrdý, Kaloč (87. Krella) - Ščigel, Volf (89. Jež), Bubík R., Kravčík (34. Bezruč) - Štembírek (86. Květoň), Fehervári. Trenér: Keler Bohuš

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Čermák, Kaleta (72. Jeziorský), Kubjat, Hradil - Příborský (85. Štengl), Čopák, Pócoš, Pavlík - Juranek, Mikulec (66. Jordán). Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

Další mistrovské utkání 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 24. září, kdy se představí na domácím hřišti proti týmů TJ Sokol Dolní Lutyně. Utkání má naplánovaný začátek na 16:00 hodin.

Autor: Marek Chmiel