První porážka přišla v pátém kole. Lučina - Horní Suchá 2:0

08.09.2014 15:52

V sobotu 6. září zajížděli naši hráči v I.B třídě skupiny C v 5. kole na pudů soupeře, a to na hřiště týmu Finstal Lučina. Na hřišti mužstva Lučiny naši hráči prohráli 2:0 a připsali si tak první porážku v novém ročníku soutěže.

Finstal Lučina - TJ Depos Horní Suchá 2:0 (1:0)

Utkání, ve kterém bylo k vidění spousta šanci na obou stranách, zvítězili domácí fotbalisté zásluhou většího důrazu a proměnění dvou standartních situaci. Obě standartní situace zahrával Rosta Krzyžánek a jeho centry zužitkovali ve 32. minutě hlavou Kamil Tomíček a v 75. minutě dorazil míč do sítě z malého vápna Jiří Staufčík.

Branky: 32. Tomíček Kamil, 75. Staufčík Jiří, Rozhodčí: Hrňa Petr - Kubánek Radovan, Kuběna Petr, Počet diváků: cca 100

Finstal Lučina: Kielar - Čubok, Myšinský, Jiří Staufčík, Goroš - Bártek (46. Tomíček R.), Kohut L., Majer, Tomíček K. (77. Vojkovský) - Jajkowicz (26. Bubík, 88. Staufčík Jindř.), Krzyžánek. Trenér: Hruška René

TJ Depos Horní Suchá: Reš - Kubját (78. Kolder), Jeziorský, Kaleta, Hradil - Zima (78. Bebenek), Stebel, Čopák (30. Pařík), Pastrňák - Příborský (62. Marek), Petík (62. Baranek). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro