Prohra zapomenuta, opět za tři body, Horní Suchá - Dolní Lutyně 4:1

26.09.2016 23:07

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli v 8. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti s týmem TJ Sokol Dolní Lutyně výsledkem 4:1, když poločasový stav byl již 3:0. Náš tým tak napravil první prohru, která přišla v minulém kole v Řepišti. Třikrát se do sítě Lutyně trefil Daniel Juranek a jednou Petr Jordán.

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli v 8. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti s týmem TJ Sokol Dolní Lutyně výsledkem 4:1, když poločasový stav byl již 3:0. Do vedení 1:0 dostal náš tým ve 13. minutě nejlepší střelec Daniel Juranek. Na 2:0 zvyšoval ve 33. minutě svým premiérovým gólem za náš tým Petr Jordán. Ve 42. minutě svým druhým gólem v utkání navýšil skóre na 3:0 Daniel Juranek a uzavřel poločasové skóre 3:0. Ve druhém poločase se prosadil za náš tým v 56. minutě svým třetím gólem v utkání Daniel Juranek a zvýšil již na 4:0. Hosté jen snížili na 4:1 v 59. minutě brankou Tomáše Havláska z pokutového kopu. Naši hráči tak napravili první prohru z minulého kola na hřišti Řepiště a potvrdit tuto výhru s týmem Dolní Lutyně se pokusí naši hráči v dalším mistrovském utkání, ve kterém se představí na soupeřově půdě 2. října, a to na hřišti nejsilnějšího soupeře 1. FK Spartak Jablunkov.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Dolní Lutyně 4:1 (3:0)

Branky: 13., 42. a 56. Juranek Daniel, 33. Jordán Petr - 59. Havlásek Tomáš z pok. kopu, ŽK: 43. Twrdý Pavel, 73. Hrachovec Adam, Rozhodčí: Machala Petr - Kubiena Petr, Lobodinský Jakub, Počet diváků: 150

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Čermák, Kaleta, Kubjat, Jeziorský - Příborský, Čopák (76. Zima), Pócoš, Pavlík (67. Mikulec) - Juranek (81. Baránek), Jordán (65. Szotkowski). Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

TJ Sokol Dolní Lutyně: Šajer - Hrachovec, Twrdý, Vondrák, Jantoš - Bielan, Pěgřim, Szkuta F., Fismol - Havlásek, Novotný (46. Rzodek). Trenér: Reli Bohuslav

Další mistrovské utkání 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v neděli 2. října, kdy se představí na hřišti týmů 1. FK Spartak Jablunkov. Utkání má naplánovaný začátek na 15:30 hodin.

Autor: Marek Chmiel