Přiborský zajistil vítězství 2:0 se Staříčem

20.04.2014 19:06

Naši hráči ve 20. kole I.B třídy skupiny C si doma poradili s týmem FK Staříč po výsledku 2:0, když obě branky vstřelil Petr Příborský. Naši hráči tak potvrdili vítězství ze Starého Města z minulého kola.

TJ Depos Horní Suchá - FK Staříč 2:0 (1:0)

V prvním poločas měl první příležitost hostující Volný ale ve 4. minutě nemířil přesně. V 7. minutě se stejný hráč opět objevil v nadějně pozici, ale opět mu nebylo přáno. První šanci utkání jsme měli ve 27. minutě, kdy na roh Zimy si naběhl Novák a na přední tyčce poslal míč jen těsně mimo hostující branku. Poslední zajímavá příležitost prvního poločasu přišla ve 42. minutě a byl z toho vedoucí gól, kdy po faulu Petíka odpískl hlavní rozhodčí Machala pokutový kop, který s přehledem proměnil Příborský - 1:0. Do konce první půle se již nic zajímavého nestalo a naši hráči tak šli do kabin za stavu 1:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a určitě dvacet pět minut jsme byli lepším týmem.
Ve 48. minutě jsme vybojovali míč na vlastní polovině, založili rychlý protiútok, který vedl středem hřiště Petík, přihrál Jeziorskému, který míč předložil před prázdnou branku Příborskému, a radovali jsme se podruhé – 2:0. V 56. minutě přišel krásný centr z pravé strany, na který si naběhnul Baránek a hlavou orazítkoval břevno, následnou dorážku Příborského zlikvidoval gólman hostí. Za dalších sedm minut opět po centru záložníka Zimy pálil z první Jašek, ale trefil pouze obránce hostí. Vytvořili jsme si i další šance, které ovšem dalším golem neskončili, zejména dvě tutovky Příborského, který tak mohl přidat další gól v zápase. Nestalo se a hra poté upadla do průměrů s velice nervózním závěrem, ke kterému velice přispěl nepřesný hlavní sudí. Nicméně zápas po devadesáti minutách skončil 2:0 a my jsme konečně naplno bodovali i na domácí půdě.

Branky: 42. a 48. Příborský Petr, ŽK: 13. Bebenek Petr, 72. Stachel Petr, Rozhodčí: Machala Petr - Tatarka Jan, Dytko Gustav, Počet diváků: cca 100

TJ Depos Horní Suchá: Směták - Bebenek (66. Stachel), Novák, Kubját, Stebel - Zima, Jeziorský, Petík, Jaček (81. Kolder) - Příborský, Sukač (34. Baránek, 85. Pietrasz). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

FK Staříč: Smetana - Kempa, Váňa, Janota, Strakoš, Malý, Jukl, Volný (42. Řezáč), Pešek, Merta, Kocich

admin-maro