Potvrdíme doma proti Písku venkovní vítězství z Nýdku?

08.05.2015 10:43

V sobotu 9. května čeká naše hráče TJ Depos Horní Suchá další domácí mistrovské utkání v jarní části. V rámci 23. kola 1. B třídy skupiny C přivítáme hráče TJ Písek. Utkání začíná v sobotu 9. května 16.30 hodin.

V sobotu 9. května čeká naše hráče TJ Depos Horní Suchá další domácí mistrovské utkání v jarní části. Minulé domácí mistrovské utkání se našim hráčům minulý pátek nepovedlo, když naši hráči doma prohráli s týmem Finstal Lučina smolně 0:2. Držme proto našim fotbalistům v dalším domácím mistrovském utkání v roce 2015 společně palce a zapojme hlasivky v povzbuzování domácího celku. V dalším domácím mistrovském utkání v roce 2015 v rámci 23. kola 1. B třídy skupiny C přivítáme hráče TJ Písek. Utkání začíná v sobotu 9. května 16.30 hodin.

V sobotu čeká naše hráče další jarní domácí utkání, kdy odpoledne se v Horní Suché představí již zmiňovaný tým TJ Písek. Podzimní utkání v Písku naši hráči zvládli a vyhráli výsledkem 1:3, kdy se o naše branky postaral nejdříve Václav Pastrňák, Petr Příborský a Daniel Juránek. Za domácí se trefil Jaromír Kajzar. V minulém kole naši hráči přivezli tři body z Nýdku po vítězství 2:3, když se o naše znaky postarali nejzkušenější hráči Tomáš Zima a dvakrát se trefil do sítě soupeře Martin Baránek. Našemu týmu patří v tabulce 3. příčka s celkovým skóre 32:24 a s 35 body.

Šest zápasů, dvě remízy a čtyři prohry. To není vůbec dobrý vstup do jarní části mistrovské soutěže. Proti Písku tedy v sobotu je načase naplno bodovat, ale nebude to určitě jednoduchý úkol.

Soupeři z Písku aktuálně patří poslední 14. příčka s 14 body a se skóre 36:56. V jarní části mají hráči Písku dosavadní bilanci ze šesti utkání - dvě remízy a čtyři porážky. Dvě remízy uhráli hráč Písku doma s Lučinou (3:3) a doma s Jablunkovem (2:2). Jinak si hráči Písku připsali prohru na Interu Petrovicích (2:5), v Dobré (0:2), na Slovanu Orlová (1:5) a v posledním kole doma s týmem TJ ČSAD Havířov (1:2). To znamená, že tým Písku nezažívá moc dobré období a podle bilance odehraných utkání to není moc dobrý vstup hráčů Písku do jarní části, ale i tak nás nečeká nic jednoduchého proti sobotnímu soupeři. Přijďte naše hráče proto podpořit!

Zápas 23. kola I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ Písek začíná na stadionu TJ Depos Horní Suchá v sobotu 9. května od 16:30 hodin. Hlavním rozhodčím bude Miroslav Plevza, kterému na čarách budou asistovat pánové Libor Bartek a Daniel Čuba.

admin-maro