Poslední utkání odehrajeme doma v sobotu s týmem TJ Internacionál Petrovice

17.06.2016 19:16

Po prohře na hřišti týmů TJ Lokomotiva Petrovice B výsledkem 2:1, čeká na naše mužstvo mužů poslední mistrovské utkání této sezóny. V sobotu 18. června přivítá na domácím hřišti tým TJ Internacionál Petrovice. Utkání začíná v sobotu 18. června 16.00 hodin.

V minulém týdnu sehráli naši hráči poslední venkovní utkání této sezóny, ve kterém prohráli výsledkem 2:1 na půdě týmů TJ Lokomotiva Petrovice B. Poločasový stav byl 0:1 ve prospěch našeho týmů. Do vedení dostal naše hráče ve 28. minutě David Jeziorský. Domácí však ve druhém poločase během dvou minut skóre utkání otočili z 0:1 na 2:1, kdy se prosadil v 64. minutě Pavel Bernatík a v 69. minutě Jan Paduch. V dalším utkání, a to v posledním utkání této sezóny se naši hráči představí na domácím hřišti proti týmů TJ Internacionál Petrovice. Před tímto utkáním se naši hráči drží na 6. místě se skóre 64:49 a s 36 body. Tým TJ Internacionál Petrovice je v tabulce na 4. místě se skóre 67:26 a s 47 body. Podzimní vzájemné utkání vyšlo lepé týmů TJ Internacionál Petrovice, který vyhrál výsledkem 2:0 po gólech ve 46. minutě Martina Šangala a v 85. minutě Denise Chmelaře. Naši hráče tak nečeká vůbec nic jednoduchého proti tomuto týmů tabulky. Všichni však doufáme, že naši hráči v posledním utkání zabodují a uzavřou letošní sezónu úspěšně.

Zápas 16. kola I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ Internacionál Petrovice začíná na našem hřišti v sobotu 18. června od 16:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Erik Tvardek, kterému na čarách budou asistovat pánové Petr Laštuvka a Ondřej Cieslar. Přijďte naše hráče podpořit!

Autor: Marek Chmiel