Poslední utkání na hřišti soupeře odehrají naši hráči na půdě béčka Lokomotivy Petrovice

08.06.2016 13:45

Po domácí zbytečné remíze, kdy naši fotbalisté remizovali na domácí půdě se Slovanem Orlová výsledkem 4:4, je čeká poslední venkovní mistrovské utkání této sezóny. V neděli 12. června zajíždí na hřiště týmů TJ Lokomotiva Petrovice B. Utkání začíná v neděli 12. června 17.00 hodin.

V minulém týdnu sehráli naši hráči předposlední domácí utkání této sezóny, ve kterém zbytečně remizovali s týmem TJ Slovan Orlová výsledkem 4:4. Poločasový stav byl 2:0. Do vedení dostal naše hráče ve 28. minutě David Jeziorský. Na 2:0 zvyšoval ve 45. minutě Tomáš Kaleta a uzavřel poločasové skóre. Na začátků druhé půle hosté zásluhou Petra Jordána snížili na 2:1. Ve 49. minutě však zvýšil na 3:1 z pokutového kopu svým druhým gólem v utkání Tomáš Kaleta. V 63. minutě vstřelil gól na 4:1 náš Daniel Juranek a vypadalo to, že utkání dohrajeme v pohodě a získáme tři body, ale nestalo se tak, jelikož za hosty se třikrát prosadil Libor Němec, a to v 66. minutě, v 77. minutě a v 89. minutě a uzavřel skóre na konečných 4:4. V dalším utkání a v posledním venkovním utkání této sezóny se naši hráči představí na hřišti týmů TJ Lokomotiva Petrovice. Před tímto utkáním se naši hráči drží na 6. místě se skóre 63:47 a s 36 body. Tým TJ Lokomotiva Petrovice je v tabulce na 3. místě se skóre 65:25 a s 45 body. Podzimní vzájemné utkání vyšlo lepé týmů TJ Lokomotiva Petrovice B, když vyhráli na našem hřišti výsledkem 0:3. Skóre utkání otevřel v 78. minutě Glauco Molnári. který přidal v 80. minutě druhý gól a skóre utkání uzavřel na konečných 0:3 v 85. minutě Marian Oráčko. Naši hráče tak nečeká vůbec nic jednoduchého proti tomuto týmů tabulky. Všichni však doufáme, že naši hráči v posledním venkovním utkání zabodují.

Zápas 15. kola I. B třídy skupiny C TJ Lokomotiva Petrovice B - TJ Depos Horní Suchá začíná na hřišti v Petrovicích u Karviné v neděli 12. června od 17:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Zdislav Krokosz, kterému na čarách budou asistovat pánové Gustav Dytko a Pavol Jantoš. Přijďte naše hráče podpořit!

Autor: Marek Chmiel