Poprvé na hřiště soupeře, čeká nás Nýdek

18.08.2016 22:30

Naše hráče po vítězném vstupu do nové sezóny na domácí půdě čeká první utkání na hřišti soupeře. V neděli 21. srpna náš tým zajíždí na půdu mužstva TJ Sokol Nýdek. První venkovní mistrovské utkání v nové sezóně začíná v neděli 21. srpna 17.00 hodin.

Naši hráči již mají za sebou úvodní mistrovské utkání v nové sezóně, ve kterém doma vyhráli zaslouženým výsledkem 4:1 s týmem TJ Lokomotiva Petrovice B. O branky našeho týmů se postarali postupně Tomáš Kaleta, Daniel Juranek, Roman Kubjat a Petr Příborský. Co se týče minulé sezóny tak naši hráči skončili v minulé sezóně na 6. místě s bilancí z šestadvaceti utkání - dvanáct výher, tři remízy a jedenáct proher. Skóre mělo naše mužstvo 68:49 a 39 bodů. To první venkovní soupeř v nové sezóně TJ Sokol Nýdek v prvním utkání na hřišti Jablunkova prohrál výsledkem 4:0, a tak do nové sezóny vstoupil porážkou, kterou bude chtít určitě v prvním svém domácím mistrovském utkání napravit. V minulé sezóně skončil Nýdek na 8. místě a se šestadvaceti mistrovských utkání vyhrál jedenáctkrát, čtyřikrát remizoval a jedenáctkrát prohrál. Skóre měl náš nedělní soupeř 60:52 a zisk 37 bodů. Vzájemná utkání v minulé sezóně skončila vždy lépe pro hostující celek. Na podzim v Nýdku vyhrál náš tým 0:2 a v jarní odvetě se tým Nýdku radoval z vítězství v Horní Suché 0:2. Jak dopadne vzájemný souboj v nové sezóně, se dozvíme v neděli 21. srpna.

Další mistrovský zápas I. B třídy skupiny C TJ Sokol Nýdek - TJ Depos Horní Suchá začíná na hřišti v Nýdku v neděli 21. srpna od 17:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Martin Hnila, kterému na čarách budou asistovat pánové Marek Žáček a Radek Pobořil. Delegátem utkání je Petr Pitvor. Přijeďte naše hráče podpořit!

Autor: Marek Chmiel