Poprvé bez třech bodů, Horní Suchá - Sokol Věřňovice 2:2

12.09.2016 16:36

V dalším domácím mistrovském utkání v nové sezóně naši hráči TJ Depos Horní Suchá remizovali v 6. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti s nováčkem TJ Sokol Věřňovice výsledkem 2:2, když poločasový stav byl 0:1. Za náš tým se prosadil Robin Čopák a Petr Příborský.

V dalším domácím mistrovském utkání v nové sezóně naši hráči TJ Depos Horní Suchá remizovali v 6. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti s nováčkem TJ Sokol Věřňovice výsledkem 2:2, když poločasový stav byl 0:1. Do vedení 0:1 se v utkání dostali hosté, když se prosadil v 9. minutě Jakub Kubiš. Výsledkem 0:1 tak skončil i první poločas. Ve druhém poločase se hosté radovali podruhé v 75. minutě, kdy se přesně trefil Petr Žyla. Naši hráči však utkání dokázali aspoň vyrovnat, kdy se nejdříve prosadil v 78. minutě Robin Čopák a poté skóre utkání vyrovnal v 88. minutě na konečných 2:2 Petr Příborský. Takže naším hráčům skončila sérii vítězství v řadě, ale sérii neporazitelnosti pokračuje již pět utkání. O udržení neporazitelnosti se pokusí naši hráči v dalším mistrovském utkání, ve kterém zajíždějí v sobotu 17. září na hřiště týmů TJ Řepiště.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Věřňovice 2:2 (0:1)

Branky: 78. Čopák Robin, 88. Příborský Petr - 9. Kubiš Jakub, 75. Žyla Petr, ŽK: 77. Hradil Pavel - 41. Kaša David, Rozhodčí: Glomb Vojtěch - Levinger Milan, Farnik Lukáš, Počet diváků: 75

TJ Depos Horní Suchá: Lincer - Jeziorský, Baránek, Kubjat, Hradil - Zima, Čopák, Pócoš, Pavlík - Příborský, Mikulec. Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

TJ Sokol Věřňovice: Čopík - Danel, Weiss, Bryndza, Žyla - Kaša (55. Matušík F.), Lukosz, Kubiš, Hruška, Swaczyna - Jurygáček (80. Stuš). Trenér: Kubiš Martin

Další mistrovské utkání 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 17. září, kdy se představí na hřišti soupeře, a to na půdě týmů TJ Řepiště. Utkání má naplánovaný začátek na 16:00 hodin.

Autor: Marek Chmiel