Podzimní domácí rozlučka za tři body, Horní Suchá - Hnojník 2:1

31.10.2016 20:22

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 13. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti proti týmů TJ Sokol Hnojník výsledkem 2:1, když poločasový stav byl 1:0. Za náš tým se v posledním domácím mistrovském utkání v podzimní části nejdříve prosadil Petr Čermák a poté Daniel Juranek. Naši hráči se tak s diváky v podzimní části na domácí půdě rozloučili vítězně.

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 13. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti proti týmů TJ Sokol Hnojník výsledkem 2:1, když poločasový stav byl 1:0. První branku v utkání vstřelil ve 40. minutě náš Petr Čermák a poslal náš tým do vedení 1:0. Tímto výsledkem také skončil první poločas. Ve druhém poločase hosté ve 47. minutě zásluhou Jiřího Kroužka skóre utkání srovnali na 1:1, ale náš nejlepší střelec týmů Daniel Juranek v 51. minutě vrátil našemu týmů vedení na 2:1 a určil tak i konečné skóre utkání. Naši hráči se tak s diváky v podzimní části na domácí půdě rozloučili vítězně. Na toto domácí vítězství se pokusí naši hráči navázat v posledním mistrovském utkání v podzimní části, ve kterém se představí 5. listopadu na hřišti týmů Finstal Lučina.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Hnojník 2:1 (1:0)

Branky: 40. Čermák Petr, 51. Juranek Daniel - 47. Kroužek Jiří, ŽK: 64. Kroužek Jiří, 85. Gańczarczyk Tomáš, Rozhodčí: Tomai Martin - Szkuta Pavel, Vrána Jaroslav, Počet diváků: 70

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Čermák, Kubjat, Baránek, Hradil - Zima (79. Příborský), Pócoš, Čopák, Jeziorský - Juranek (90. Lincer), Szotkowski. Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

TJ Sokol Hnojník: Mrozek - Brzuchanski (64. Jantoš T.), Bauman, Franek, Hrtoň (64. Lemchi) - Jantoš P., Walica, Kroužek J., Hlávka - Gańczarczyk, Oborný. Trenér: Mikunda Alois

Poslední mistrovské utkání v podzimní části 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 5. listopadu, kdy se představí na hřišti týmů Finstal Lučina. Utkání má naplánovaný začátek na 14:00 hodin.

Autor: Marek Chmiel