Po třech porážkách jedeme v neděli na hřiště Smilovic

21.10.2016 20:57

Po prohře v minulém kole, kdy naši hráči prohráli na domácí půdě s prvním týmem tabulky z Raškovic a zaznamenali třetí prohru v řadě, čeká naše hráče další mistrovské utkání. V neděli 23. října čeká náš tým další těžké utkání. V neděli se totiž představí opět na půdě soupeře, a to na hřišti týmů SC Smilovice. Další těžké utkání v podzimní části začíná v neděli 23. října 14.00 hodin.

Naše mužstvo zatím z deseti dosavadních odehraných mistrovských utkání vyhráli celkem pětkrát, jednou remizovali a čtyřikrát prohráli, což pasuje náš tým na prozatímní páté místo tabulky. První je tým Raškovic s náskokem osmi bodů, druhé Tošanovice mají o čtyři body více, třetí Jablunkov má náskok tři bodů a čtvrté Smilovice náš nedělní soupeř má o bod více. Naši hráči mají za sebou zatím domácí utkání s Lokomotivou Petrovice B (výhra 4:1), v Nýdku (výhra 1:3), doma s týmem Internacionál Petrovice (výhra 4:1), v Petřvaldě u Karviné (výhra 1:6), doma s Věřňovicemi (remíza 2:2), v Řepišti (prohra 4:0), doma s týmem TJ Sokol Dolní Lutyně (výhra 4:1), v Jablunkově (prohra 2:0), v Tošanovicích (prohra 4:1) a dosavadní mistrovské utkání z minulého kola, kdy náš tým prohrál na domácí půdě s první týmem tabulky z Raškovic výsledkem 1:2. Takže náš tým je po deseti odehraných kolech s celkovým počtem šestnácti bodů na 5. místě se skóre 25:19. Co se týče minulé sezóny tak naši hráči skončili v minulé sezóně na 6. místě s bilancí z šestadvaceti utkání - dvanáct výher, tři remízy a jedenáct proher. Skóre mělo naše mužstvo 68:49 a 39 bodů.  

To náš nedělní soupeře a soused v tabulce SC Smilovice má bilanci z deseti dosavadních mistrovských utkání - vyhrál pětkrát, dvakrát remizoval a třikrát odešel poražen. To tedy znamená, že tým Smilovic je na čtvrtém místě a náš tým ztrácí na smilovické jeden bod. Smilovický tým vstoupil do sezóny domácí remízou s Hnojníkem výsledkem 1:1. Ve druhém utkání Smilovice prohráli v Lučině 4:0 a prohru si připsaly Smilovice i v následném domácím utkání proti béčku Lokomotivy Petrovice výsledkem 0:1. Poté přišla první výhra v sezóně, kdy tým Smilovic vyhrál v Nýdku výsledkem 0:2. Ovšem toto vítězství v domácím utkání hráči Smilovic nepotvrdili a prohráli doma s týmem Inter Petrovice výsledkem 1:3. V dalším kole však tuto prohru náš nedělní soupeř odčinil na hřišti nováčka z Petřvaldu u Karviné, kde vyhrál výsledkem 1:3 a od této doby nastartoval sérii pěti utkání bez prohry. Poté přišla domácí remíza s nováčkem z Věřňovic výsledkem 1:1. V dalším utkání si Smilovice přijely pro tři body na hřiště nováčka do Řepiště, kde vyhrály výsledkem 1:3. Tuto výhru potvrdil tým Smilovic v domácím utkání s týmem Dolní Lutyně vítězstvím 3:1 a v posledním dosavadním mistrovském utkání si Smilovice odvezly velmi cenné tři body z hřiště Jablunkova, kde Smilovice vyhrály výsledkem 0:2. Tým zkušeného trenéra Pavla Smatany má na kontě z deseti utkání celkem sedmnáct bodů se skóre 16:13 a drží se na 4. místě. V minulé sezóně tým SC Smilovice skončil na 5. místě a se šestadvaceti mistrovských utkání vyhrál čtrnáctkrát, čtyřikrát remizoval a osmkrát prohrál. Skóre měl náš nedělní soupeř 57:32 a zisk 46 bodů. Vzájemná utkání v minulé sezóně zvládli lepé vždy domácí hráči. Na podzim naši hráči doma vyhráli 1:0 a v jarní odvetě tým Smilovic zvítězil doma vysokým výsledkem 6:0. Jak dopadne vzájemný souboj v nové sezóně, se dozvíme v neděli 23. října.

Další zápas I. B třídy skupiny C SC Smilovice - TJ Depos Horní Suchá začíná na hřišti ve Sportovním centru Smilovice v neděli 23. října od 14:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude René Seidler, kterému na čarách budou asistovat pánové Radek Kubánek a Petr Hrňa. Přijeďte naše hráče podpořit v dalším těžkém utkání podzimní části!

Autor: Marek Chmiel