Opět za tři body! Z Hnojníku si vezeme cennou výhru 2:1

29.09.2014 13:32

V sobotu 27. září sehráli naši hráči v I.B třídě skupiny C další mistrovské utkání na hřišti týmu TJ Sokol Hnojník. Na půdě týmu TJ Sokol Hnojník naši fotbalisté vyhráli po výsledku 1:2. Obě branky našeho týmu vstřelil Petr Příborský.

V sobotu 27. září sehráli naši hráči v I.B třídě skupiny C další mistrovské utkání na hřišti týmu TJ Sokol Hnojník. Na půdě týmu TJ Sokol Hnojník naši fotbalisté vyhráli po výsledku 1:2. Obě branky našeho týmu vstřelil Petr Příborský. Naši hráči tak vyhráli i ve druhém venkovním utkání za sebou a tři zápasy nepoznali hořkost porážky. Více o utkání uvnitř článků.

TJ Sokol Hnojník - TJ Depos Horní Suchá 1:2 (1:0)

Po vítězném zápase na hřišti ČSAD Havířov, jsme o týden později odjížděli k dalšímu mistrovskému utkání do Hnojníku s cílem zkusit opět dovézt domů tři body. Ovšem už ve 4. minutě zápasu jsme se dopustili velké chyby v obraně, kdy se za zády našich beku ocitnul zcela sám Jan Hlávka a se zakončením neměl sebemenší problém - 1:0. Poté se hra sice přelévala s jedné strany na druhou, ale jen po šestnáctky obou mužstev. K vidění nebyla žádná vyložená šance. Přišli pouze střelecké pokusy z dálky, na straně domácích zejména při standartních situacích, které všechny zahrával Tomáš Ganczarczyk, na naší straně střelecké pokusy Tomáše Kalety a Libora Stebela. Všechny tyto střely ale mířili mimo tři tyče a tak první poločas skončil vítězstvím domácích 1:0.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako první. Ale v 53. minutě přišla nádherná branka Petra Příborského. Ten z rohu šestnáctky vyslal krásnou střelu, která se zastavila až v šibenici domácí branky - 1:1. I nadále se ani jedno mužstvo nedostávalo do vyložených šancí. V 67. minutě vystřelil z dobrých 25 metru Lukáš Kušnirák ale jeho ránu vytáhl brankář Tomek na rohový kop. Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, přišla 84. minuta, ve středu hřiště vybojoval míč Martin Baránek, našel Petra Příborského, který si obhodil obránce a samostatný únik zakončil přesně - 1:2. Posledních šest minut si už naši kluci pohlídali a dovezli další cenné tři body zpět do Suché.

Branky: 4. Hlávka Jan - 53. a 84. Příborský Petr, ŽK: 37. Bauman Michal, 50. Stryja Miroslav, 68. Ganczarczyk Tomáš - 77. Pařík Marek, 80. Hradil Pavel, Rozhodčí: Fanc Josef - Přeček Dušan, Řehák Radek, Počet diváků: cca 100

TJ Sokol Hnojník: Mrozek - Kozel, Bauman, Franek, Klus Aleš - Kušnirák, Stryja, Papřok, Klus Martin (75. Jaworek) - Hlávka, Ganczarczyk. Trenér: Grygar David

TJ Depos Horní Suchá: Tomek - Kubját (83. Bebenek), Marek, Kaleta, Hradil - Zima (63. Pastrňak), Pařík, Čopák (89. Pietrasz), Stebel - Příborský, Juránek (73. Baránek). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro