Opět za tři body, Horní Suchá - Internacionál Petrovice 4:1

29.08.2016 17:16

Ve druhém domácím mistrovském utkání v nové sezóně naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 4. kole 1. B třídy skupiny C proti týmů TJ Internacionál Petrovice výsledkem 4:1, když poločasový stav byl 1:1. Dvakrát se trefil do sítě soupeře Daniel Juranek a jednou se trefila do sítě soupeře dvojice Robin Čopák a Tomáš Kaleta.

Ve druhém mistrovském utkání na domácí půdě v nové sezóně naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 4. kole 1. B třídy skupiny C proti týmů TJ Internacionál Petrovice výsledkem 4:1, když poločasový stav byl 1:1. Do vedení v utkání se dostali hosté, a to v 7. minutě zásluhou Petra Czyže. Naši hráči dokázali vyrovnat ve 38. minutě, když se prosadil Robin Čopák a uzavřel první poločas výsledkem 1:1. Ve druhém poločase už se trefil jen náš tým, a to celkem třikrát. Nejdříve v 54. minutě poslal náš tým do vedení 2:1 Daniel Juranek. Poté se trefil v 75. minutě přesně Tomáš Kaleta a na konečných 4:1 uzavřel v 90. minutě svým druhým gólem v utkání Daniel Juranek. Takže naši hráči si připsali další tři body a s celkovým počtem devíti bodů ze třech utkání jsou na prvním místě v tabulce. O další tři body se můžou postarat naši hráči v druhém venkovním mistrovském utkání v sobotu 3. září na hřišti týmů TJ Petřvald u Karviné.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Internacionál Petrovice 4:1 (1:1)

Branky: 54. a 90. Juranek Daniel, 38. Čopák Robin, 75. Kaleta Tomáš - 7. Czyž Petr, ŽK: 47. Pócoš Lukáš, 50. Juranek Daniel, 65. Čermák Petr - 60. Czyž Petr, 90. Wodecki Jiří, Rozhodčí: Vojkovský Michael - Bartek Libor, Sivera Jan, Počet diváků: 50

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Čermák, Kaleta, Kubjat, Hradil - Příborský (70. Pastucha), Čopák, Pócoš (86. Szotkowski), Pavlík (60. Jeziorský) - Juranek, Mikulec. Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

TJ Internacionál Petrovice: Sztefka - Sznapka, Wodecki, Šťastný, Szkuta - Brzóska, Šangala, Martikán, Adamczyk (70. Kolek) - Kačinský (84. Horák), Czyž. Trenér: Mlotek Radek

Další mistrovské utkání jarní části 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 3. září, kdy se představí na hřišti týmů TJ Petřvald u Karviné. Utkání má naplánovaný začátek na 16:30 hodin.

Autor: Marek Chmiel