Nová sezóna začíná - v sobotu přijedou Petrovice

12.08.2014 14:04

Přípravné období na podzimní část sezóny 2014/2015 se blíží ke konci. Již tuto sobotu 16. 8. 2014 v 17:00 přivítáme na našem domácím hřišti fotbalisty TJ Internacionál Petrovice.

Fotbalisté Horní Suché přes léto doznali řadu změn, trenérské duo Zedník - Menoušek již nemůže počítat se Sukačem, který přerušil kariéru, Novák má namířeno do Dolní Lutyně, mladý útočník Bartoň zkouší štěstí v Českém Těšíně, hostování skončilo brankáři Smětákovi a Karlu Hromadovi, který zamířil do Baníku Albrechtice. Naopak mužstvo posílila staronová tvář Tomáš Kaleta, Robin Čopák a Václav Pastrňák, kteří přišli na hostování z ČSAD Havířov, dále přišel mladý záložník Marek Pařík ze sousedních Albrechtic a z dorostu byli přeřazeni Jan Chrobok a 17-ti letý brankář Daniel Růža. V jednání je ještě příchod obránce Aleše Kluze z Hnojníku. Pozitivem pro mužstvo je návrat dlouhodobě zraněných Tomáše Zálejského a Pavla Hradila, kteří budou v sobotu připraveni zasáhnout do hry.

Muži přes léto odehráli 2 utkání na turnaji v Polské Lubomii, kde prohráli 3:0 a 2:1. Dále nastoupili k 4 přípravným duelům především s mužstvy z vyšších soutěží, kdy 2 krát zvítězili a 2 krát prohráli s kladným skórem 19 vstřelených a 14 obdržených branek.

Náš sobotní soupeř TJ INTERNACIONÁL PETROVICE

Inter z Petrovic u Karviné je houževnaté mladé družstvo, které v loňském soutěžním ročníku 1. B třídy skončilo na 9. místě s 32 body a aktivním skóre 50:49.

Výsledky loňského soutěžního ročníku:

Inter Petrovice - Horní Suchá 1:3 (Hromada, Stachel, Skoč) - podzim.

Horní Suchá - Inter Petrovice 1:3 (Petík) - jaro.

Přijďte podpořit naše hráče na hornosušský fotbalový stadion, muži nastoupí v 17:00. V předzápase se utkají naši starší žáci vedené trenérem Gojem proti Indiánům MFK Havířov B v 14:30.

Občerstvení v našem areálu

Navštivte venkovní výčep U Jendy a Zdenka, kde dva švarní synci čepují Radegast 12° i Radegast 10°, a grilují výborné klobásky.

V 1. patře budovy navštivte bufet U Helenky, kde se můžete těšit na různé druhy lihovin a destilátů, piva, vína, nealko nápojů, sladkých i slaných pochutin, cigaret a jiných specialit.

admin-maro