Napravíme v sobotu na domácí půdě prohru z minulého utkání s Pískem?

14.05.2015 10:54

V sobotu 16. května čeká naše hráče TJ Depos Horní Suchá další opět domácí mistrovské utkání v jarní části. V rámci 24. kola 1. B třídy skupiny C přivítáme hráče TJ Sokol Mosty. Utkání začíná v sobotu 16. května 17.00 hodin.

V sobotu 16. května čeká naše hráče TJ Depos Horní Suchá opět další domácí mistrovské utkání v jarní části. Minulé domácí mistrovské utkání se našim hráčům minulý víkend v sobotu nepovedlo, když naši hráči doma prohráli s týmem TJ Písek 2:4. Držme proto našim fotbalistům v dalším domácím mistrovském utkání v roce 2015 společně palce a zapojme hlasivky v povzbuzování domácího celku. V dalším domácím mistrovském utkání v roce 2015 v rámci 24. kola 1. B třídy skupiny C přivítáme hráče TJ Sokol Mosty. Utkání začíná v sobotu 16. května 17.00 hodin.

V sobotu čeká naše hráče další jarní domácí utkání, kdy odpoledne se v Horní Suché představí již zmiňovaný tým TJ Sokol Mosty. Podzimní utkání v Mostech u Jablunkova naši hráči zvládli a vyhráli výsledkem 0:1, kdy se o jedinou branku v utkání postaral Pavel Hradil, když tak zajistil svému týmu tři body. V minulém kole naši hráči doma prohráli s týmem TJ Písek 2:4, kdy se dvakrát trefil do sítě soupeře Martin Baránek. Našemu týmu patří v tabulce 4. příčka s celkovým skóre 34:28 a s 35 body.

Sedm zápasů, dvě remízy a pět proher. To není vůbec dobrý vstup do jarní části mistrovské soutěže. Proti Mostům u Jablunkova tedy v sobotu je načase tak opět naplno bodovat, ale nebude to určitě jednoduchý úkol.

Soupeři TJ Sokol Mosty aktuálně patří poslední 14. příčka s 14 body a se skóre 29:50. V jarní části mají hráči Mostu dosavadní bilanci ze sedmi utkání - dvě remízy a pět porážek. Dvě remízy uhráli hráč Mostu v Jablunkově (2:2) a doma se Slovanem Orlová (1:1). Jinak si hráči Mostu připsali prohru v Horním Žukově (5:0), doma s Dobrou (2:0), v Lučině (3:1), doma s Interem Petrovicema (3:1) a v posledním kole na hřišti týmu TJ ČSAD Havířov (2:0). To znamená, že tým Mostu nezažívá moc dobré období a podle bilance odehraných utkání to není moc dobrý vstup hráčů Mostu do jarní části, ale i tak nás nečeká nic jednoduchého proti sobotnímu soupeři. Přijďte naše hráče proto podpořit!

Zápas 24. kola I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Mosty začíná na stadionu TJ Depos Horní Suchá v sobotu 16. května od 17:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Lukáš Sopoliga, kterému na čarách budou asistovat pánové Pavel Podracký a Erik Tvardek.

admin-maro