Na závěr podzimní části vítězství v Horním Žukově

10.11.2014 12:25

V sobotu 8. listopadu sehráli naši hráči v I.B třídě skupiny C poslední podzimní mistrovské utkání v roce 2014, ve kterém zajížděli na hřiště týmu TJ Slovan Horní Žukov. V posledním podzimním mistrovském utkání naši hráči zvítězili 3:1, kdy branky za náš tým vstřelili ve 32. minutě Tomáš Kaleta a v 68 a 77. minutě Daniel Juránek.

TJ Slovan Horní Žukov - TJ Depos Horní Suchá 1:3 (0:1)

V sobotu 8. listopadu nás čekal poslední zápas podzimní části sezony. Zajížděli jsme na půdu posledního mužstva tabulky do Horního Žukova.

Pohledem do tabulky jsme, ale nechtěli nic podcenit a připsat si další výhru v soutěži. Jelikož celý pátek i sobotu pršelo, zápas se odehrál na velmi těžkém podmáčeném terénu. Místy i na hrací ploše stála voda. Terén byl ale stejný pro oba dva soupeře a tak se nebylo na co vymlouvat.

Utkáni jsme začali s tím pokusit se vstřelit co nejdříve branku. Dostali jsme se do několika příležitosti, které jsme ale svou nedůslednosti a zbrklosti v koncovce zahodili. Celý poločas jsme měli mírnou převahu, ale branku se nám podařilo vsítit až ve 32. minutě. Na přímý kop Robina Čopáka si na zadní tyči počkal Tomáš Kaleta a poprvé rozvlnil sít domácí branky - 0:1. Tímto stavem skončil i první poločas.

Na začátku druhé půle zahrávali domácí fotbalisté rohový kop, po zmatku v naší šestnáctce se k míči dostal kapitán domácích Radim Benek a srovnal stav utkání na - 1:1. S tímto stavem jsme se, ale nehodlali smířit a snažili se stav utkání překlopit zpět na naši stranu. To se povedlo v 59. minutě, kdy po levém křídle přešel přes dva hráče Pavel Hradil, poslal pěkný centr před domácí bránu, kde nikým nehlídaný Daniel Juránek nám vrátil vedení - 1:2. Na tomto těžkém terénu to byl spíš boj než kopaná, ale v 78. minutě se z vlastní poloviny dostal do brejku sám na gólmana opět Daniel Juránek, poradil si i s gólmanem a završil účet utkání na konečných - 1:3.

Branky: 53. Benek Radim - 32. Kaleta Tomáš, 68. a 77. Juránek Daniel, ŽK: Hradil Pavel, Kolder René, Jeziorský David, Rozhodčí: Konderla Jakub - Tatarka Jan, AR2, Počet diváků: cca 100

TJ Slovan Horní Žukov: Kovačik - Heczko, Benek, Drobisz, Glac - Rada, Reis, Pocoš, Sojka - Skoupil, Malyjurek.

TJ Depos Horní Suchá: Tomek - Kubját, Kaleta, Baránek, Hradil - Zima (69. Jeziorský), Pařík (83. Kolder), Čopák, Stebel - Příborský, Juránek (80. Pietrasz). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro