Na úvod sezóny remíza 1:1

19.08.2014 14:03

V prvním soutěžním utkání v novém ročníků 2014/2015 se fotbalisté Deposu představili domácím fanouškům v zápase proti Interu Petrovicím. Úvodní minuty patřili hornosušským fotbalistům. Úvodní soutěžní utkání skončilo nerozhodně 1:1.

V prvním soutěžním utkání v novém ročníků 2014/2015 se fotbalisté Deposu představili domácím fanouškům v zápase proti Interu Petrovicím. Úvodní minuty patřili hornosušským fotbalistům. Z první gólu se ale radovali hosté, které poslal do vedení střelou ze šestnáctky ve 32. minutě David Ryšavý. Stejný hráč mohl vedení navýšit, ale Richtera neprostřelil. Domácí tým dokázal ještě do poločasu ve 42. minutě zásluhou Tomáše Zálejského vyrovnat umístěnou střelou. Ve druhém poločase byly k vidění gólové šance na obou stranách, ale skóre se neměnilo. Úvodní soutěžní utkání tak skončilo nerozhodně 1:1.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Internacionál Petrovice 1:1 (1:1)

Více info později.

Branky: 42. Zálejský Tomáš - 32. Ryšavý David, ŽK: 32. Hradil Pavel - 52. Pasz Michael, 88. Helvín David, ČK: Richter Jiří, Rozhodčí: Futerko Martin - Dytko Gustav, Korkosz Zdiszlav, Počet diváků: cca 100

TJ Depos Horní Suchá: Richter - Jeziorský, Chrobok (49. Kubját), Kaleta, Hradil - Zima, Stebel, Čopák, Pastrňák - Zálejský (46. Petík, 89. Kolder), Příbroský (67. Růža). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

TJ Internacionál Petrovice: Lelek - Pasz, Šangala, Bogocz, Cienciala - Helvín, Czyž, Furo, Žáček - Fibišík (74. Koselek), Ryšavý. Trenér: Sznapka Pavel

admin-maro