Na úvod jarní části prohra. Dobrá - Horní Suchá 2:0

30.03.2015 17:33

Do jarní části jsme vstoupili prohrou. Naši fotbalisté vstoupili do jarní části I. B třídy skupiny C porážkou na hřišti týmu TJ Sokol Dobrá 2:0, kdy poločasový stav byl 1:0.

TJ Sokol Dobrá - TJ Depos Horní Suchá 2:0 (1:0)

První jarní utkání začalo v Dobré v opatrném tempu z obou stran. Soupeři se víceméně oťukávali a pro diváky to byl určitě nudný zážitek. Za zmínku stoji snad jen střela domácího Adama Javorka z hranice šestnáctky, která proletěla těsně vedle naší tyče. Na druhé straně ve 23. minutě vystřelil z dvaceti metrů Marek Pařík a jeho střela olízla břevno domácí branky. Ve 30. minutě přišel velice nešťastný okamžik, který bychom na fotbalových hřištích nechtěli vůbec vídat. Při střetu našeho hráče s gólmanem domácích, utrpěl domácí brankář ošklivou zlomeninu nohy a musel být okamžitě převezen do nemocnice. (Chtěl bych tímto, za všechny hráče a funkcionáře TJ Depos Horní Suchá popřát Pavlu Baranovi brzké uzdravení). Do brány domácích nastoupil náhradní gólman a pokračovalo se ve hře. Ve 35. minutě přímý kop Jiřího Rečky zlikvidoval náš Gólman Tomek. O tři minuty později postupoval sám na našeho brankáře Dušan Šmahaj, jeho střela ale skončila mimo naše tyče. První  gólová situace přišla dvě minuty před poločasem. Rečka z pravé strany našel před naší brankou Ondřeje Gryžboně a jeho střela skončila až v naší síti - 1:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili o něco aktivněji než domácí. Ovšem nevypracovali jsme si žádnou vyloženou příležitost. Střely z póza šestnáctky v podání Čopáka, Příborského a následně z přímého kopu Kalety mířili vždy mimo bránu domácích. Naši aktivitu domácí zchladili v 72. minutě, kdy se k přímému kopu postavil Martin Lužný a parádní střelou do šibenice rozvlnil sít naši brány podruhé - 2:0.Poslednich dvacet minut si již domácí hráči pohlídali, deset minut před koncem nastřelili ještě tyč naši branky a tím uzavřeli účet utkání.

K tomuto utkání nutno říci, že jsi domácí tři body opravdu zasloužili. My jsme celý zápas působili velice vlažným dojmem, vázla kombinace, přesná přihrávka a za celý zápas jsme pouze jednou vystřelili na bránu a domácí brankáře vůbec neohrozili.

Branky: 43. Gryžboň Ondřej, 72. Lužný Martin, ŽK: 30. Hradil Pavel, 73. Kaleta Tomáš, 75. Blaho Dominik, 84. Pařík Marek, Rozhodčí: Žáček Marek - Seidler René, Kniezek Karel, Počet diváků: cca 80

TJ Sokol Dobrá: Baran P. (30. Vláčil) - Šmahaj, Zícha, Šebestík, Kisza - Gryžboň J. (Rajnoch), Lužný (Platoš) - Filipčík, Javorek, Rečka (Palarčík) - Gryžboň O. (Malchárek). Trenér: Zářický Tomáš

TJ Depos Horní Suchá: Tomek - Hradil (30. Blaho), Kaleta, Kubjat, Pietrasz (69. Petík) - Pařík M., Stebel, Čopak, Ganaj, Zima - Příborský. Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro